| Numer części producenta : | 0.625-5-5419 |
|---|---|
| Status RoHs : | |
| Producent / marka : | 3M |
| Stan magazynowy : | - |
| Opis : | TAPE MASKING GOLD 5/8"X 5YDS |
| Statek z : | Hongkong |
| Arkusze danych : | 0.625-5-5419(1).pdf0.625-5-5419(2).pdf |
| Sposób wysyłki : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Nr części | 0.625-5-5419 |
|---|---|
| Producent | 3M |
| Opis | TAPE MASKING GOLD 5/8"X 5YDS |
| Stan ołowiu / status RoHS | |
| dostępna ilość | Na stanie |
| Arkusze danych | 0.625-5-5419(1).pdf0.625-5-5419(2).pdf |
| Szerokość | 0.63" (16.00mm) 5/8" |
| Stosowanie | - |
| Grubość - podłoże, nośnik | 0.0010" (1.0 mils, 0.025mm) |
| Grubość - Klej | 0.0017" (1.7 mils, 0.043mm) |
| Grubość | 0.0027" (2.7 mils, 0.069mm) |
| Zakres temperatury | -100°F ~ 500°F (-73°C ~ 260°C) |
| Tape Type | Masking |
| Temperatura przechowywania / chłodzenia | 60°F ~ 80°F (16°C ~ 27°C) |
| Początek okresu trwałości | Date of Manufacture |
| Okres ważności | 36 Months |
| Seria | 5419 |
| Pakiet | Bulk |
| Długość | 15 (4.6m) 5 yds |
| Kolor | Gold |
| Podstawowy numer produktu | 5419 |
| Podłoże, Carrier | Polyimide |
| Spoiwo | Silicone |








TAPE ANTI-SLIP/ANTI-STICK TAN

TAPE POLYETHYLENE CLR 5/8"X 5YDS

TAPE FILM GRAY 5/8"X 5YDS

TAPE FILM AMBER 5/8"X 5YDS

TAPE GLASS CLOTH BRN 5/8"X 5YDS

TAPE POLYETHYLENE CLR 5/8"X 5YDS

TAPE FILM GRAY 5/8"X 5YDS

TAPE MASKING CLEAR 5/8"X 5YDS
TAPE POLYETHYLENE CLR 5/8"X 5YDS

TAPE MASKING AMBER 5/8"X 5YDS