| Numer części producenta : | 3/4-36-8810 |
|---|---|
| Status RoHs : | |
| Producent / marka : | 3M |
| Stan magazynowy : | 12 pcs Stock |
| Opis : | THERM PAD 32.92M X 19.05MM W/ADH |
| Statek z : | Hongkong |
| Arkusze danych : | 3/4-36-8810(1).pdf3/4-36-8810(2).pdf3/4-36-8810(3).pdf3/4-36-8810(4).pdf |
| Sposób wysyłki : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Nr części | 3/4-36-8810 |
|---|---|
| Producent | 3M |
| Opis | THERM PAD 32.92M X 19.05MM W/ADH |
| Stan ołowiu / status RoHS | |
| dostępna ilość | 12 pcs |
| Arkusze danych | 3/4-36-8810(1).pdf3/4-36-8810(2).pdf3/4-36-8810(3).pdf3/4-36-8810(4).pdf |
| Stosowanie | - |
| Rodzaj | Transfer Tape, Roll |
| Grubość | 0.0098' (0.250mm) |
| Opór cieplny | - |
| Przewodność cieplna | 0.6W/m-K |
| Temperatura przechowywania / chłodzenia | 72°F (22°C) |
| Początek okresu trwałości | Date of Manufacture |
| Okres ważności | 24 Months |
| Kształt | Rectangular |
| Seria | 8810 |
| Pakiet | Bulk |
| Zarys | 32.92m x 19.05mm |
| Materiał | Acrylic |
| Kolor | White |
| Podłoże, Carrier | Polyester |
| Spoiwo | Adhesive - Both Sides |








TAPE MASKING BROWN 3/4"X 36YDS
SG05-03 BROWN TAPE MADE WITH TEF

TAPE FILM BROWN 3/4"X 36YDS

TAPE MASKING GRAY 3/4"X 36YDS
SG05-10 BROWN TAPE MADE WITH TEF

TAPE MASKING GRAY 3/4"X 36YDS
TAPE DBL COATED CLEAR 3/4"X 4YDS

TAPE MASKING CLEAR 3/4"X 36YDS
THERM PAD 32.92M X 19.05MM W/ADH

TAPE MASKING BLACK 3/4"X 36YDS