| Numer części producenta : | 5-1245-3/4S |
|---|---|
| Status RoHs : | |
| Producent / marka : | 3M |
| Stan magazynowy : | - |
| Opis : | RF SHLDING SHEET 0.75"X0.75" 5PK |
| Statek z : | Hongkong |
| Arkusze danych : | 5-1245-3/4S(1).pdf5-1245-3/4S(2).pdf5-1245-3/4S(3).pdf5-1245-3/4S(4).pdf |
| Sposób wysyłki : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Nr części | 5-1245-3/4S |
|---|---|
| Producent | 3M |
| Opis | RF SHLDING SHEET 0.75"X0.75" 5PK |
| Stan ołowiu / status RoHS | |
| dostępna ilość | Na stanie |
| Arkusze danych | 5-1245-3/4S(1).pdf5-1245-3/4S(2).pdf5-1245-3/4S(3).pdf5-1245-3/4S(4).pdf |
| Szerokość | 0.750" (19.10mm) |
| Rodzaj | Shielding Sheet |
| Grubość - Ogólnie | 0.004" (0.10mm) |
| Temperatura przechowywania / chłodzenia | 50°F ~ 80°F (10°C ~ 27°C) |
| Początek okresu trwałości | Date of Manufacture |
| Okres ważności | 60 Months |
| Kształt | Square |
| Seria | 1245 |
| Pakiet | Bulk |
| temperatura robocza | - |
| Materiał | Embossed Copper Foil |
| Długość | 0.750" (19.10mm) |
| Podstawowy numer produktu | 5-1245 |
| Spoiwo | Non-Conductive, Single Sided |







RF EMI SHLDING SHEET 4"X1" 5PK

RF EMI SHLDING SHEET 2"X2" 5PK
RF EMI SHLDING SHEET 2"X1" 5PK

RF SHIELDING SHEET 2"X0.75" 5PK

RF SHIELDING SHEET 3"X0.75" 5PK
RF EMI SHLDING SHEET 3"X1" 5PK
RF EMI SHIELDING SHEET 1" 5PK
RF EMI SHIELDING SHEET 1.5" 5PK

RF EMI SHIELDING SHEET 0.75" 5PK

RF SHIELDING SHEET 4"X0.75" 5PK