| Numer części producenta : | 8F3022-Z | Status RoHs : | |
|---|---|---|---|
| Producent / marka : | Nidec Components Corporation | Stan magazynowy : | - |
| Opis : | SWITCH TOGGLE | Statek z : | Hongkong |
| Arkusze danych : | 8F3022-Z.pdf | Sposób wysyłki : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Nr części | 8F3022-Z |
|---|---|
| Producent | |
| Opis | SWITCH TOGGLE |
| Stan ołowiu / status RoHS | |
| dostępna ilość | Na stanie |
| Arkusze danych | 8F3022-Z.pdf |
| Napięcie znamionowe - DC | 30 V |
| Napięcie znamionowe - AC | 125 V |
| Termination Style | PC Pin |
| funkcji przełącznika | On-Off-On |
| Seria | 8F |
| Wycięcie w panelu Wymiary | Circular - 6.50mm Dia |
| Pakiet | Bulk |
| temperatura robocza | -20°C ~ 85°C |
| Rodzaj mocowania | Panel Mount |
| Stopień ochrony | Splash Proof |
| Oświetlenie Napięcie (nominalna) | - |
| Oświetlenie typ, kolor | - |
| Oświetlenie | Non-Illuminated |
| cechy | - |
| Życie elektryczne | 50,000 Cycles |
| Obecna ocena (wzmacniacz) | 6A (AC), 4A (DC) |
| Obwód | 3PDT |
| tuleja wątek | 1/4-40 |
| Podstawowy numer produktu | 8F3022 |
| Typ urządzenia uruchamiającego | Standard Round |
| siłownik Materiał | - |
| Długość siłownika | 10.50mm |







SWITCH TOGGLE 3PDT 6A 125V
CABLE MINISAS 4I M-M 500MM

TWIN AXIAL CABLE ASSEMBLY FOR IN
3M TWIN AXIAL CABLE ASSEMBLY FOR
CABLE MINISAS 4I M-M 500MM
3M TWIN AXIAL CABLE ASSEMBLY FOR

SWITCH TOGGLE

SWITCH TOGGLE
CABLE MINI SAS 36POS 4.0M
CABLE MINISAS 4I M-M 1M