Part Number:AD5259BRMZ100-R7
- Data: 2024/08/6
- Trwanie: 10 sekundy
- Rozmiar wideo: 5.75 MB
- Zrzut ekranu wideo



| Numer części producenta : | AD5258BRMZ10 |
|---|---|
| Status RoHs : | Bezołowiowa / zgodna z RoHS |
| Producent / marka : | ADI (Analog Devices, Inc.) |
| Stan magazynowy : | 4745 pcs Stock |
| Opis : | IC POT DGTL I2C 10K 64P 10MSOP |
| Statek z : | Hongkong |
| Arkusze danych : | |
| Sposób wysyłki : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Nr części | AD5258BRMZ10 |
|---|---|
| Producent | |
| Opis | IC POT DGTL I2C 10K 64P 10MSOP |
| Stan ołowiu / status RoHS | Bezołowiowa / zgodna z RoHS |
| dostępna ilość | 4745 pcs |
| Arkusze danych | |
| Napięcie - Dostawa | 2.7 V ~ 5.5 V |
| Tolerancja | ±30% |
| Współczynnik temperaturowy (Typ) | 200 ppm/°C |
| Stożek | Linear |
| Dostawca urządzeń Pakiet | 10-MSOP |
| Seria | - |
| Odporność - Wiper (Ohms) (Typ) | 75 |
| Oporność (Ohm) | 10k |
| Opakowania | Tube |
| Package / Case | 10-TFSOP, 10-MSOP (0.118", 3.00mm Width) |
| temperatura robocza | -40°C ~ 85°C |
| Liczba kranów | 64 |
| Liczba obwodów | 1 |
| Poziom czułości na wilgoć (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Typ pamięci | Non-Volatile |
| Standardowy czas oczekiwania producenta | 7 Weeks |
| Status bezołowiowy / status RoHS | Lead free / RoHS Compliant |
| Berło | I²C |
| cechy | Selectable Address |
| szczegółowy opis | Digital Potentiometer 10k Ohm 1 Circuit 64 Taps I²C Interface 10-MSOP |
| Konfiguracja | Potentiometer |
| Podstawowy numer części | AD5258 |











IC POT DGTL I2C 1K 64P 10MSOP

IC DGTL POT 256P 50K QD 20TSSOP

IC DGTL POT 256POS 100K 20TSSOP

IC POT DGTL I2C1K 64P 10MSOP

IC POT DGTL QUAD 50K 20TSSOP

IC POT DGTL I2C 50K 64P 10MSOP

IC POT DGTL I2C 50K 64P 10MSOP

IC POT DGTL I2C 10K 64P 10MSOP

IC POT DGTL I2C 100K 64P 10MSOP

IC POT DGTL I2C 100K 64P 10MSOP