| Numer części producenta : | AD5433YRUZ-REEL7 |
|---|---|
| Status RoHs : | Bezołowiowa / zgodna z RoHS |
| Producent / marka : | ADI (Analog Devices, Inc.) |
| Stan magazynowy : | 5706 pcs Stock |
| Opis : | IC DAC 10BIT MULTIPLYING 20TSSOP |
| Statek z : | Hongkong |
| Arkusze danych : | |
| Sposób wysyłki : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Nr części | AD5433YRUZ-REEL7 |
|---|---|
| Producent | |
| Opis | IC DAC 10BIT MULTIPLYING 20TSSOP |
| Stan ołowiu / status RoHS | Bezołowiowa / zgodna z RoHS |
| dostępna ilość | 5706 pcs |
| Arkusze danych | |
| Napięcie - Dostawa Digital | 2.5 V ~ 5.5 V |
| Napięcie - Dostawa, analogowe | 2.5 V ~ 5.5 V |
| Dostawca urządzeń Pakiet | 20-TSSOP |
| rozliczania czasu | 120ns |
| Seria | - |
| Typ referencyjny | External |
| Opakowania | Tape & Reel (TR) |
| Package / Case | 20-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) |
| Typ wyjścia | Current - Unbuffered |
| Inne nazwy | AD5433YRUZ-REEL7-ND AD5433YRUZ-REEL7TR |
| temperatura robocza | -40°C ~ 125°C |
| Liczba konwerterów D / A | 1 |
| Liczba bitów | 10 |
| Rodzaj mocowania | Surface Mount |
| Poziom czułości na wilgoć (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Standardowy czas oczekiwania producenta | 7 Weeks |
| Status bezołowiowy / status RoHS | Lead free / RoHS Compliant |
| INL / DNL (LSB) | ±0.5 (Max), ±1 (Max) |
| Wyjście różnicowe | Yes |
| szczegółowy opis | 10 Bit Digital to Analog Converter 1 20-TSSOP |
| Data Interface | Parallel |
| Podstawowy numer części | AD5433 |
| Architektura | R-2R |








IC DAC DUAL 10BIT MULT 16TSSOP

IC DAC 10BIT MULTIPLYING 20TSSOP

IC DAC DUAL 10BIT MULT 16-TSSOP
IC DAC 10BIT MULTIPLYING 20TSSOP

IC DAC DUAL 10BIT MULT 16-TSSOP

IC DAC 10BIT MULTIPLYING 20TSSOP

IC DAC 10BIT DUAL MULT 24-TSSOP

IC DAC 10BIT MULTIPLYING 20TSSOP

IC DAC DUAL 10BIT MULT 16TSSOP

IC DAC 10BIT MULTIPLYING 20TSSOP