| Numer części producenta : | AD7249BR |
|---|---|
| Status RoHs : | Zawiera ołów / RoHS niezgodny |
| Producent / marka : | ADI (Analog Devices, Inc.) |
| Stan magazynowy : | 4800 pcs Stock |
| Opis : | IC DAC 12BIT SRL W/REF 16-SOIC |
| Statek z : | Hongkong |
| Arkusze danych : | |
| Sposób wysyłki : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Nr części | AD7249BR |
|---|---|
| Producent | |
| Opis | IC DAC 12BIT SRL W/REF 16-SOIC |
| Stan ołowiu / status RoHS | Zawiera ołów / RoHS niezgodny |
| dostępna ilość | 4800 pcs |
| Arkusze danych | |
| Napięcie - Dostawa Digital | - |
| Napięcie - Dostawa, analogowe | ±11.4 V ~ 15.75 V |
| Dostawca urządzeń Pakiet | 16-SOIC |
| rozliczania czasu | 10µs |
| Seria | DACPORT® |
| Typ referencyjny | External, Internal |
| Opakowania | Tube |
| Package / Case | 16-SOIC (0.295", 7.50mm Width) |
| Typ wyjścia | Voltage - Buffered |
| temperatura robocza | -40°C ~ 85°C |
| Liczba konwerterów D / A | 2 |
| Liczba bitów | 12 |
| Rodzaj mocowania | Surface Mount |
| Poziom czułości na wilgoć (MSL) | 3 (168 Hours) |
| Status bezołowiowy / status RoHS | Contains lead / RoHS non-compliant |
| INL / DNL (LSB) | ±0.5 (Max), ±0.9 (Max) |
| Wyjście różnicowe | No |
| szczegółowy opis | 12 Bit Digital to Analog Converter 2 16-SOIC |
| Data Interface | SPI |
| Podstawowy numer części | AD7249 |
| Architektura | R-2R |








IC DAC 12BIT SRL W/REF 16-DIP

IC DAC 12BIT SRL W/REF 16-SOIC

IC ENCODER RGB TO NTSC 16-SOIC

IC DAC 12BIT SRL W/REF 16SOIC

IC DAC 12BIT SRL W/REF 16DIP

IC DAC 12BIT SRL W/REF 16-SOIC

IC DAC 12BIT SRL W/REF 16SOIC

IC DAC 12BIT SRL W/REF 16-SOIC

IC DAC 12BIT SRL W/REF 16-CDIP

IC DAC 12BIT SRL W/REF 16-SOIC