| Numer części producenta : | AD7621ACPZ |
|---|---|
| Status RoHs : | Bezołowiowa / zgodna z RoHS |
| Producent / marka : | ADI (Analog Devices, Inc.) |
| Stan magazynowy : | 21391 pcs Stock |
| Opis : | IC ADC 16BIT 2MSPS DIFF 48LFCSP |
| Statek z : | Hongkong |
| Arkusze danych : | |
| Sposób wysyłki : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Nr części | AD7621ACPZ |
|---|---|
| Producent | |
| Opis | IC ADC 16BIT 2MSPS DIFF 48LFCSP |
| Stan ołowiu / status RoHS | Bezołowiowa / zgodna z RoHS |
| dostępna ilość | 21391 pcs |
| Arkusze danych | |
| Napięcie - Dostawa Digital | 2.37 V ~ 2.63 V |
| Napięcie - Dostawa, analogowe | 2.37 V ~ 2.63 V |
| Dostawca urządzeń Pakiet | 48-LFCSP-VQ (7x7) |
| Seria | PulSAR® |
| Sampling rate (Per Second) | 3M |
| Typ referencyjny | External, Internal |
| Stosunek - S / H: ADC | 1:1 |
| Opakowania | Tray |
| Package / Case | 48-VFQFN Exposed Pad, CSP |
| temperatura robocza | -40°C ~ 85°C |
| Liczba wejść | 1 |
| Liczba bitów | 16 |
| Liczba przetworników A / D | 1 |
| Poziom czułości na wilgoć (MSL) | 3 (168 Hours) |
| Standardowy czas oczekiwania producenta | 7 Weeks |
| Status bezołowiowy / status RoHS | Lead free / RoHS Compliant |
| Typ wejścia | Differential |
| cechy | - |
| szczegółowy opis | 16 Bit Analog to Digital Converter 1 Input 1 SAR 48-LFCSP-VQ (7x7) |
| Data Interface | SPI, Parallel, DSP |
| Konfiguracja | S/H-ADC |
| Podstawowy numer części | AD7621 |
| Architektura | SAR |








IC ADC 16B 1MSPS 16CH ST80

1MSPS 16 CH MUXED DUAL 14B SAR A
IC ADC 16BIT 2MSPS DIFF 48LQFP

IC ADC 16BIT 2MSPS DIFF 48LQFP

IC ADC 16BIT 2MSPS DIFF 48LFCSP

IC ADC 16BIT 2MSPS DIFF 48-LQFP

IC ADC 16BIT DIFFERENTL 48-LFCSP

1MSPS 16 CH MUXED DUAL 14B SAR A
IC ADC 16B 1MSPS 16CH ST80
IC ADC 16BIT 2MSPS DIFF 48LFCSP