| Numer części producenta : | AD7658YSTZ |
|---|---|
| Status RoHs : | Bezołowiowa / zgodna z RoHS |
| Producent / marka : | ADI (Analog Devices, Inc.) |
| Stan magazynowy : | 670 pcs Stock |
| Opis : | IC ADC 12BIT 6CH 250KSPS 64-LQFP |
| Statek z : | Hongkong |
| Arkusze danych : | |
| Sposób wysyłki : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Nr części | AD7658YSTZ |
|---|---|
| Producent | |
| Opis | IC ADC 12BIT 6CH 250KSPS 64-LQFP |
| Stan ołowiu / status RoHS | Bezołowiowa / zgodna z RoHS |
| dostępna ilość | 670 pcs |
| Arkusze danych | |
| Napięcie - Dostawa Digital | 5V |
| Napięcie - Dostawa, analogowe | 5V |
| Dostawca urządzeń Pakiet | 64-LQFP (10x10) |
| Seria | iCMOS® |
| Sampling rate (Per Second) | 250k |
| Typ referencyjny | External, Internal |
| Stosunek - S / H: ADC | 1:1 |
| Opakowania | Tray |
| Package / Case | 64-LQFP |
| temperatura robocza | -40°C ~ 125°C |
| Liczba wejść | 6 |
| Liczba bitów | 12 |
| Liczba przetworników A / D | 6 |
| Poziom czułości na wilgoć (MSL) | 3 (168 Hours) |
| Standardowy czas oczekiwania producenta | 7 Weeks |
| Status bezołowiowy / status RoHS | Lead free / RoHS Compliant |
| Typ wejścia | Single Ended |
| cechy | Simultaneous Sampling, True Bipolar |
| szczegółowy opis | 12 Bit Analog to Digital Converter 6 Input 6 SAR 64-LQFP (10x10) |
| Data Interface | SPI, Parallel, DSP |
| Konfiguracja | S/H-ADC |
| Podstawowy numer części | AD7658 |
| Architektura | SAR |








IC ADC 12BIT 6CH 250KSPS 64-LQFP

IC ADC 12BIT 6CH 250KSPS 64LQFP

IC ADC 12BIT 6CH 250KSPS 64LQFP

IC ADC 12BIT 6CH 250KSPS 64LQFP

IC ADC 12BIT 6CH 250KSPS 64LQFP

IC ADC 12BIT 6CH 250KSPS 64LQFP
IC ADC 16BIT UNIPOLAR 48-LFCSP

IC ADC 12BIT 6CH 250KSPS 64LQFP
IC ADC 16BIT UNIPOLAR 48LFCSP

IC ADC 14BIT 6CH 250KSPS 64LQFP