| Numer części producenta : | AD7989-5BCPZ-R2 |
|---|---|
| Status RoHs : | Bezołowiowa / zgodna z RoHS |
| Producent / marka : | ADI (Analog Devices, Inc.) |
| Stan magazynowy : | 1404 pcs Stock |
| Opis : | IC ADC 18BIT 500KSPS SAR 10LFCSP |
| Statek z : | Hongkong |
| Arkusze danych : | |
| Sposób wysyłki : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Nr części | AD7989-5BCPZ-R2 |
|---|---|
| Producent | |
| Opis | IC ADC 18BIT 500KSPS SAR 10LFCSP |
| Stan ołowiu / status RoHS | Bezołowiowa / zgodna z RoHS |
| dostępna ilość | 1404 pcs |
| Arkusze danych | |
| Napięcie - Dostawa Digital | 2.375 V ~ 2.625 V |
| Napięcie - Dostawa, analogowe | 2.375 V ~ 2.625 V |
| Dostawca urządzeń Pakiet | 10-LFCSP-WD (3x3) |
| Seria | PulSAR® |
| Sampling rate (Per Second) | 500k |
| Typ referencyjny | External |
| Stosunek - S / H: ADC | 1:1 |
| Opakowania | Tape & Reel (TR) |
| Package / Case | 10-WFDFN Exposed Pad, CSP |
| Inne nazwy | AD7989-5BCPZ-R2TR |
| temperatura robocza | -40°C ~ 85°C |
| Liczba wejść | 1 |
| Liczba bitów | 18 |
| Liczba przetworników A / D | 1 |
| Poziom czułości na wilgoć (MSL) | 3 (168 Hours) |
| Status bezołowiowy / status RoHS | Lead free / RoHS Compliant |
| Typ wejścia | Differential |
| cechy | - |
| szczegółowy opis | 18 Bit Analog to Digital Converter 1 Input 1 SAR 10-LFCSP-WD (3x3) |
| Data Interface | SPI, DSP |
| Konfiguracja | S/H-ADC |
| Podstawowy numer części | AD7989 |
| Architektura | SAR |








IC ADC 12BIT 4CH SAR I2C SOT23-8

IC ADC 18BIT 100KSPS SAR 10LFCSP

IC ADC 18BIT 100KSPS SAR 10LFCSP

IC ADC 12BIT 4CH I2C SOT23-8

IC ADC 18BIT 500KSPS SAR 10MSOP

IC ADC 18BIT 100KSPS SAR 10MSOP

IC ADC 18BIT 500KSPS SAR 10MSOP

IC ADC 18BIT 500KSPS SAR 10LFCSP

500KSPS, LOW POWER, 16 BIT USAR

IC ADC 18BIT 100KSPS SAR 10MSOP