Part Number:ADSP-2183BSTZ-160
- Data: 2025/02/20
- Trwanie: 10 sekundy
- Rozmiar wideo: 7.18 MB
- Zrzut ekranu wideo


| Numer części producenta : | ADSP-21478BCPZ-1A |
|---|---|
| Status RoHs : | Bezołowiowa / zgodna z RoHS |
| Producent / marka : | ADI (Analog Devices, Inc.) |
| Stan magazynowy : | 1372 pcs Stock |
| Opis : | IC DSP SHARK 200MHZ 88LFCSP |
| Statek z : | Hongkong |
| Arkusze danych : | |
| Sposób wysyłki : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Nr części | ADSP-21478BCPZ-1A |
|---|---|
| Producent | |
| Opis | IC DSP SHARK 200MHZ 88LFCSP |
| Stan ołowiu / status RoHS | Bezołowiowa / zgodna z RoHS |
| dostępna ilość | 1372 pcs |
| Arkusze danych | |
| Napięcie - I / O | 3.30V |
| Napięcie - Rdzeń | 1.20V |
| Rodzaj | Floating Point |
| Dostawca urządzeń Pakiet | 88-LFCSP-VQ (12x12) |
| Seria | SHARC® |
| Opakowania | Tray |
| Package / Case | 88-VFQFN Exposed Pad, CSP |
| temperatura robocza | -40°C ~ 85°C (TA) |
| On-Chip RAM | 3Mbit |
| Pamięć nieulotna | ROM (4 Mbit) |
| Rodzaj mocowania | Surface Mount |
| Poziom czułości na wilgoć (MSL) | 3 (168 Hours) |
| Standardowy czas oczekiwania producenta | 7 Weeks |
| Status bezołowiowy / status RoHS | Lead free / RoHS Compliant |
| Berło | DAI, DPI, EBI/EMI, I²C, SPI, SPORT, UART/USART |
| Częstotliwość zegara | 200MHz |
| Podstawowy numer części | ADSP-21478 |










IC DSP SHARC 200MHZ LP 88LFCSP

REV 0.2 450MHZ SHARC PROC W/5 MB

IC DSP SHARK 266MHZ 196CSBGA

IC DSP SHARC 266MHZ LP 100LQFP

IC DSP SHARC 200MHZ LP 196CSBGA

IC DSP SHARK 200MHZ 100LQFP
IC DSP SHARC 100LQFP

IC DSP SHARK 200MHZ 88LFCSP

IC DSP SHARK 300MHZ 196CSBGA

IC DSP SHARK 266MHZ 196CSBGA