| Numer części producenta : | FST3126DTR2G |
|---|---|
| Status RoHs : | Bezołowiowa / zgodna z RoHS |
| Producent / marka : | AMI Semiconductor / ON Semiconductor |
| Stan magazynowy : | 8410 pcs Stock |
| Opis : | IC BUS SWITCH 4BIT 14TSSOP |
| Statek z : | Hongkong |
| Arkusze danych : | FST3126DTR2G.pdf |
| Sposób wysyłki : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Nr części | FST3126DTR2G |
|---|---|
| Producent | AMI Semiconductor / ON Semiconductor |
| Opis | IC BUS SWITCH 4BIT 14TSSOP |
| Stan ołowiu / status RoHS | Bezołowiowa / zgodna z RoHS |
| dostępna ilość | 8410 pcs |
| Arkusze danych | FST3126DTR2G.pdf |
| Źródło napięcia zasilania | Single Supply |
| Napięcie - Dostawa | 4 V ~ 5.5 V |
| Rodzaj | Bus Switch |
| Dostawca urządzeń Pakiet | 14-TSSOP |
| Seria | - |
| Opakowania | Tape & Reel (TR) |
| Package / Case | 14-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) |
| temperatura robocza | -55°C ~ 125°C |
| Rodzaj mocowania | Surface Mount |
| Poziom czułości na wilgoć (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Standardowy czas oczekiwania producenta | 20 Weeks |
| Status bezołowiowy / status RoHS | Lead free / RoHS Compliant |
| niezależne obwody | 4 |
| szczegółowy opis | Bus Switch 1 x 1:1 14-TSSOP |
| High Output, Niska - Bieżąca | - |
| Obwód | 1 x 1:1 |







IC BUS SWITCH 1 X 1:1 16QSOP
IC SWITCH BUS 4BIT TTL 16-QSOP
IC SWITCH BUS 4BIT TTL 14SOIC
IC BUS SWITCH 1 X 1:1 14SOIC
BUS DRIVER
IC SWITCH BUS 4BIT TTL 16QSOP
IC SWITCH BUS 4BIT TTL 14-TSSOP
IC BUS SWITCH 4BIT 14SOIC
BUS DRIVER, CBT/FST/QS/5C/B SERI
IC BUS SWITCH 1 X 1:1 16QSOP