| Numer części producenta : | 0925R-154H |
|---|---|
| Status RoHs : | |
| Producent / marka : | API Delevan |
| Stan magazynowy : | - |
| Opis : | FIXED IND 150UH 75MA 7.9 OHM TH |
| Statek z : | Hongkong |
| Arkusze danych : | 0925R-154H.pdf |
| Sposób wysyłki : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Nr części | 0925R-154H |
|---|---|
| Producent | API Delevan |
| Stan ołowiu / status RoHS | |
| dostępna ilość | Na stanie |
| Rodzaj | Molded |
| Tolerancja | ±3% |
| Dostawca urządzeń Pakiet | - |
| Rozmiar / Wymiar | 0.095' Dia x 0.250' L (2.41mm x 6.35mm) |
| Zastawianie | Shielded |
| Seria | 0925R |
| oceny | - |
| P @ Częstotliwość | 33 @ 790kHz |
| Package / Case | Axial |
| Pakiet | Tape & Reel (TR) |
| temperatura robocza | -55°C ~ 105°C |
| Rodzaj mocowania | Through Hole |
| Materiał - Rdzeń | Ferrite |
| Częstotliwość indukcyjności - test | 790 kHz |
| Indukcyjność | 150 µH |
| Wysokość - Siedzą (Max) | - |
| Częstotliwość - samorezonansowa | 12MHz |
| DC Resistance (DCR) | 7.9Ohm Max |
| Obecna ocena (wzmacniacz) | 75 mA |
| Prąd - nasycenie (ISAT) | 24mA |
FIXED IND 1.5UH 228MA 860MOHM TH
FIXED IND 150UH 75MA 7.9 OHM TH
FIXED IND 15UH 115MA 3.4 OHM TH
FIXED IND 180NH 585MA 130MOHM TH