| Numer części producenta : | 0925R-154H |
|---|---|
| Status RoHs : | |
| Producent / marka : | API Delevan |
| Stan magazynowy : | - |
| Opis : | FIXED IND 150UH 75MA 7.9 OHM TH |
| Statek z : | Hongkong |
| Arkusze danych : | 0925R-154H.pdf |
| Sposób wysyłki : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Nr części | 0925R-154H |
|---|---|
| Producent | API Delevan |
| Opis | FIXED IND 150UH 75MA 7.9 OHM TH |
| Stan ołowiu / status RoHS | |
| dostępna ilość | Na stanie |
| Arkusze danych | 0925R-154H.pdf |
| Rodzaj | Molded |
| Tolerancja | ±3% |
| Dostawca urządzeń Pakiet | - |
| Rozmiar / Wymiar | 0.095' Dia x 0.250' L (2.41mm x 6.35mm) |
| Zastawianie | Shielded |
| Seria | 0925R |
| oceny | - |
| P @ Częstotliwość | 33 @ 790kHz |
| Package / Case | Axial |
| Pakiet | Tape & Reel (TR) |
| temperatura robocza | -55°C ~ 105°C |
| Rodzaj mocowania | Through Hole |
| Materiał - Rdzeń | Ferrite |
| Częstotliwość indukcyjności - test | 790 kHz |
| Indukcyjność | 150 µH |
| Wysokość - Siedzą (Max) | - |
| Częstotliwość - samorezonansowa | 12MHz |
| DC Resistance (DCR) | 7.9Ohm Max |
| Obecna ocena (wzmacniacz) | 75 mA |
| Prąd - nasycenie (ISAT) | 24mA |








FIXED IND 1.5UH 228MA 860MOHM TH

FIXED IND 150UH 75MA 7.9 OHM TH

FIXED IND 15UH 115MA 3.4 OHM TH

FIXED IND 180NH 585MA 130MOHM TH

FIXED IND 180NH 585MA 130MOHM TH

FIXED IND 150UH 75MA 7.9 OHM TH

FIXED IND 1.5UH 228MA 860MOHM TH

FIXED IND 15UH 115MA 3.4 OHM TH

FIXED IND 15UH 115MA 3.4 OHM TH

FIXED IND 180NH 585MA 130MOHM TH