| Numer części producenta : | ER1641-122KR |
|---|---|
| Status RoHs : | RoHS niezgodny |
| Producent / marka : | API Delevan |
| Stan magazynowy : | - |
| Opis : | FIXED IND 1.2UH 895MA 100MOHM TH |
| Statek z : | Hongkong |
| Arkusze danych : | |
| Sposób wysyłki : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Nr części | ER1641-122KR |
|---|---|
| Producent | API Delevan |
| Opis | FIXED IND 1.2UH 895MA 100MOHM TH |
| Stan ołowiu / status RoHS | RoHS niezgodny |
| dostępna ilość | Na stanie |
| Arkusze danych | |
| Rodzaj | Molded |
| Tolerancja | ±10% |
| Dostawca urządzeń Pakiet | - |
| Rozmiar / Wymiar | 0.162' Dia x 0.410' L (4.11mm x 10.41mm) |
| Zastawianie | Shielded |
| Seria | ER1641 |
| oceny | - |
| P @ Częstotliwość | 44 @ 7.9MHz |
| Package / Case | Axial |
| Pakiet | Tape & Reel (TR) |
| temperatura robocza | -55°C ~ 105°C |
| Rodzaj mocowania | Through Hole |
| Materiał - Rdzeń | Iron |
| Częstotliwość indukcyjności - test | 7.9 MHz |
| Indukcyjność | 1.2 µH |
| Wysokość - Siedzą (Max) | - |
| Częstotliwość - samorezonansowa | 130MHz |
| DC Resistance (DCR) | 100mOhm Max |
| Obecna ocena (wzmacniacz) | 895 mA |
| Prąd - nasycenie (ISAT) | - |








FIXED IND 1.2UH 895MA 100MOHM TH

FIXED IND 12UH 200MA 2 OHM TH

FIXED IND 1.2UH 895MA 100MOHM TH

FIXED IND 12UH 200MA 2 OHM TH

FIXED IND 12UH 200MA 2 OHM TH

FIXED IND 1.2UH 895MA 100MOHM TH

FIXED IND 1.2UH 895MA 100MOHM TH
FIXED IND 1.2UH 895MA 100MOHM TH

FIXED IND 1.2UH 895MA 100MOHM TH

FIXED IND 12UH 200MA 2 OHM TH