| Numer części producenta : | ATS-04D-114-C1-R0 |
|---|---|
| Status RoHs : | |
| Producent / marka : | Advanced Thermal Solutions, Inc. |
| Stan magazynowy : | - |
| Opis : | HEATSINK 40X40X15MM XCUT |
| Statek z : | Hongkong |
| Arkusze danych : | ATS-04D-114-C1-R0.pdf |
| Sposób wysyłki : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Nr części | ATS-04D-114-C1-R0 |
|---|---|
| Producent | Advanced Thermal Solutions, Inc. |
| Opis | HEATSINK 40X40X15MM XCUT |
| Stan ołowiu / status RoHS | |
| dostępna ilość | Na stanie |
| Arkusze danych | ATS-04D-114-C1-R0.pdf |
| Szerokość | 1.575' (40.00mm) |
| Rodzaj | Top Mount |
| Opór cieplny @ Natural | - |
| Opór cieplny @ wymuszonego przepływu powietrza | 7.38°C/W @ 100 LFM |
| Kształt | Square, Fins |
| Seria | pushPIN™ |
| Strata mocy Rise @ Temperatura | - |
| pakiet chłodzony | Assorted (BGA, LGA, CPU, ASIC...) |
| Pakiet | Bulk |
| materiał wykończenia | Blue Anodized |
| Materiał | Aluminum |
| Długość | 1.575' (40.00mm) |
| Wysokość płetw | 0.590' (15.00mm) |
| Średnica | - |
| Podstawowy numer produktu | ATS-04D |
| Metoda Załącznik | Push Pin |







HEATSINK 40X40X20MM XCUT T766
HEATSINK 40X40X20MM XCUT T412
HEATSINK 40X40X10MM XCUT T766
HEATSINK 40X40X20MM XCUT
HEATSINK 40X40X10MM XCUT
HEATSINK 60.00MM X 60.00MM ALUM
HEATSINK 40X40X15MM XCUT T412
HEATSINK 40X40X15MM XCUT T766
HEATSINK 40X40X10MM XCUT T412
HEATSINK 60.00MM X 60.00MM ALUM