| Numer części producenta : | ATS-08B-52-C2-R0 |
|---|---|
| Status RoHs : | |
| Producent / marka : | Advanced Thermal Solutions, Inc. |
| Stan magazynowy : | 25 pcs Stock |
| Opis : | HEATSINK 30X30X25MM L-TAB T766 |
| Statek z : | Hongkong |
| Arkusze danych : | ATS-08B-52-C2-R0.pdf |
| Sposób wysyłki : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Nr części | ATS-08B-52-C2-R0 |
|---|---|
| Producent | Advanced Thermal Solutions, Inc. |
| Opis | HEATSINK 30X30X25MM L-TAB T766 |
| Stan ołowiu / status RoHS | |
| dostępna ilość | 25 pcs |
| Arkusze danych | ATS-08B-52-C2-R0.pdf |
| Szerokość | 1.181" (30.00mm) |
| Rodzaj | Top Mount |
| Opór cieplny @ Natural | - |
| Opór cieplny @ wymuszonego przepływu powietrza | 10.79°C/W @ 100 LFM |
| Kształt | Square, Fins |
| Seria | pushPIN™ |
| Strata mocy Rise @ Temperatura | - |
| pakiet chłodzony | Assorted (BGA, LGA, CPU, ASIC...) |
| Pakiet | Tray |
| materiał wykończenia | Blue Anodized |
| Materiał | Aluminum |
| Długość | 1.181" (30.00mm) |
| Wysokość płetw | 0.984" (25.00mm) |
| Średnica | - |
| Podstawowy numer produktu | ATS-08B |
| Metoda Załącznik | Push Pin |







HEATSINK 30X30X20MM L-TAB T412
HEATSINK 30X30X15MM L-TAB T412
HEATSINK 30X30X30MM L-TAB T766
HEATSINK 30X30X20MM L-TAB
HEATSINK 30X30X20MM L-TAB T766
HEATSINK 30X30X25MM L-TAB
HEATSINK 30X30X25MM L-TAB T412
HEATSINK 30X30X30MM L-TAB
HEATSINK 30X30X35MM L-TAB
HEATSINK 30X30X30MM L-TAB T412