| Numer części producenta : | ATS-09H-39-C1-R0 |
|---|---|
| Status RoHs : | |
| Producent / marka : | Advanced Thermal Solutions, Inc. |
| Stan magazynowy : | - |
| Opis : | HEATSINK 57.9X60.96X5.84MM |
| Statek z : | Hongkong |
| Arkusze danych : | ATS-09H-39-C1-R0.pdf |
| Sposób wysyłki : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Nr części | ATS-09H-39-C1-R0 |
|---|---|
| Producent | Advanced Thermal Solutions, Inc. |
| Opis | HEATSINK 57.9X60.96X5.84MM |
| Stan ołowiu / status RoHS | |
| dostępna ilość | Na stanie |
| Arkusze danych | ATS-09H-39-C1-R0.pdf |
| Szerokość | 2.400' (60.96mm) |
| Rodzaj | Top Mount |
| Opór cieplny @ Natural | - |
| Opór cieplny @ wymuszonego przepływu powietrza | 18.93°C/W @ 100 LFM |
| Kształt | Rectangular, Fins |
| Seria | pushPIN™ |
| Strata mocy Rise @ Temperatura | - |
| pakiet chłodzony | Assorted (BGA, LGA, CPU, ASIC...) |
| Pakiet | Bulk |
| materiał wykończenia | Blue Anodized |
| Materiał | Aluminum |
| Długość | 2.280' (57.90mm) |
| Wysokość płetw | 0.230' (5.84mm) |
| Średnica | - |
| Podstawowy numer produktu | ATS-09H |
| Metoda Załącznik | Push Pin |







HEATSINK 36.83X57.6X22.86MM T766
HEATSINK 57.9X60.96X5.84MM T412
HEATSINK 36.83X57.6X17.78MM T766
HEATSINK 36.83X57.6X17.78MM T412
HEATSINK 36.83X57.6X22.86MM T412
HEATSINK 57.9X60.96X11.43MM
HEATSINK 57.9X60.96X11.43MM T412
HEATSINK 57.9X60.96X11.43MM T766
HEATSINK 57.9X60.96X5.84MM T766
HEATSINK 36.83X57.6X22.86MM