| Numer części producenta : | ATS-10B-57-C1-R0 |
|---|---|
| Status RoHs : | |
| Producent / marka : | Advanced Thermal Solutions, Inc. |
| Stan magazynowy : | - |
| Opis : | HEATSINK 35X35X20MM L-TAB |
| Statek z : | Hongkong |
| Arkusze danych : | ATS-10B-57-C1-R0.pdf |
| Sposób wysyłki : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Nr części | ATS-10B-57-C1-R0 |
|---|---|
| Producent | Advanced Thermal Solutions, Inc. |
| Opis | HEATSINK 35X35X20MM L-TAB |
| Stan ołowiu / status RoHS | |
| dostępna ilość | Na stanie |
| Arkusze danych | ATS-10B-57-C1-R0.pdf |
| Szerokość | 1.378' (35.00mm) |
| Rodzaj | Top Mount |
| Opór cieplny @ Natural | - |
| Opór cieplny @ wymuszonego przepływu powietrza | 13.13°C/W @ 100 LFM |
| Kształt | Square, Fins |
| Seria | pushPIN™ |
| Strata mocy Rise @ Temperatura | - |
| pakiet chłodzony | Assorted (BGA, LGA, CPU, ASIC...) |
| Pakiet | Bulk |
| materiał wykończenia | Blue Anodized |
| Materiał | Aluminum |
| Długość | 1.378' (35.00mm) |
| Wysokość płetw | 0.790' (20.00mm) |
| Średnica | - |
| Podstawowy numer produktu | ATS-10B |
| Metoda Załącznik | Push Pin |







HEATSINK 35X35X25MM L-TAB T412
HEATSINK 35X35X25MM L-TAB
HEATSINK 35X35X25MM L-TAB T766
HEATSINK 35X35X15MM L-TAB T766
HEATSINK 35X35X20MM L-TAB T412
HEATSINK 35X35X15MM L-TAB T412
HEATSINK 35X35X15MM L-TAB
HEATSINK 35X35X10MM L-TAB T766
HEATSINK 35X35X10MM L-TAB T412
HEATSINK 35X35X20MM L-TAB T766