| Numer części producenta : | 96PS-A200W1U | Status RoHs : | Zgodny z RoHS |
|---|---|---|---|
| Producent / marka : | Advantech | Stan magazynowy : | - |
| Opis : | AC/DC CNVRTR 3.3V 5V 2X12V 243W | Statek z : | Hongkong |
| Arkusze danych : | 96PS-A200W1U.pdf | Sposób wysyłki : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Nr części | 96PS-A200W1U |
|---|---|
| Producent | Advantech |
| Opis | AC/DC CNVRTR 3.3V 5V 2X12V 243W |
| Stan ołowiu / status RoHS | Zgodny z RoHS |
| dostępna ilość | Na stanie |
| Arkusze danych | 96PS-A200W1U.pdf |
| Napięcie - wyjście 6 | - |
| Napięcie - wyjście 5 | - |
| Napięcie - Wyjście 4 | 12V |
| Napięcie - Wyjście 3 | 12V |
| Napięcie - Wyjście 2 | 5V |
| Napięcie - Wyjście 1 | 3.3V |
| Napięcie - Wejście | 100 ~ 240 VAC |
| Rodzaj | - |
| Numer standardowy | 60950-1 |
| Rozmiar / Wymiar | 7.48" L x 3.94" W x 1.57" H (190.0mm x 100.0mm x 40.0mm) |
| Seria | PS-A200W (200W) |
| Moc (W) | 243W |
| Pakiet | Bulk |
| temperatura robocza | 0°C ~ 50°C |
| Liczba wyjść | 4 |
| Rodzaj mocowania | Chassis Mount |
| Wymagane obciążenie minimalne | - |
| cechy | PFC, Standby Output |
| Wydajność | 65% |
| Prąd - wyjście 4 | 700 mA |
| Prąd - wyjście 3 | 9 A |
| Prąd - wyjście 2 | 16 A |
| Prąd - wyjście 1 | 14 A |
| Agencja zatwierdzająca | CB, CCC, CE, cUL, FCC |
| Aplikacje | ITE (Commercial) |








AC/DC CONVERTER 5V 2X12V 5V 302W

AC/DC CNVRTR 3.3V 5V +/-12V 300W

AC/DC CNVT 3.3V 5V +/-12V 2X-5V

AC/DC CNVT 5V 2X12V 5V 2X3.3V

AC/DC CNVRTR 5V +/-12V 5V 1200W

AC/DC DIN RAIL SUPPLY 24V 20W

AC/DC CNVRT 3.3V 5V +/-12V 1200W

AC/DC CNVT 3.3V 5V 2X12V 2X-12V

AC/DC CONVERTER 5V 2X12V 5V 262W

AC/DC CNVT 3.3V 5V 2X12V 2X-12V