| Numer części producenta : | AMEOR30-24140AZ |
|---|---|
| Status RoHs : | |
| Producent / marka : | Aimtec |
| Stan magazynowy : | - |
| Opis : | LED DRVR CC/CV AC/DC 12-24V 1.4A |
| Statek z : | Hongkong |
| Arkusze danych : | AMEOR30-24140AZ.pdf |
| Sposób wysyłki : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Nr części | AMEOR30-24140AZ |
|---|---|
| Producent | Aimtec |
| Opis | LED DRVR CC/CV AC/DC 12-24V 1.4A |
| Stan ołowiu / status RoHS | |
| dostępna ilość | Na stanie |
| Arkusze danych | AMEOR30-24140AZ.pdf |
| Napięcie - Wyjście | 12 ~ 24V |
| Napięcie - Izolacja | 3 kV |
| Napięcie - Wejście (Min) | 90VAC |
| Napięcie - wejściowa (maks) | 277VAC |
| Rodzaj | Constant Current, Voltage |
| topologia | AC DC Converter |
| Termination Style | Wire Leads |
| Rozmiar / Wymiar | 1.30" L x 5.83" W x 1.97" H (33.0mm x 148.0mm x 50.0mm) |
| Seria | AMEOR30-AZ |
| oceny | - |
| Moc (W) | 30 W |
| Pakiet | Box |
| temperatura robocza | -40°C ~ 80°C (With Derating) |
| Liczba wyjść | 1 |
| Rodzaj mocowania | Chassis Mount |
| cechy | OCP, OTP, OVP, SCP |
| Wydajność | 84% |
| Ściemnianie | Analog, PWM |
| Obecny - Wyjście (Max) | 1.4A |
| Podstawowy numer produktu | AMEOR30 |
| Agencja zatwierdzająca | CE |







LED DRVR CC/CV AC/DC 5-12V 2.5A
5W AC/DC CONVERTER
5W AC/DC CONVERTER
LED DRIVER CC/CV AC/DC 24-36V 1A
5W AC/DC CONVERTER
LED DRVR CC/CV AC/DC 5-12V 2.5A
LED DRV CC/CV AC/DC 36-48V 640MA
LED DRIVER CC/CV AC/DC 24-36V 1A
LED DRV CC/CV AC/DC 36-48V 640MA
LED DRVR CC/CV AC/DC 12-24V 1.4A