| Numer części producenta : | 391897 BK002 |
|---|---|
| Status RoHs : | |
| Producent / marka : | Alpha Wire |
| Stan magazynowy : | 1 pcs Stock |
| Opis : | HOOK-UP STRND 18AWG BLACK 500' |
| Statek z : | Hongkong |
| Arkusze danych : | 391897 BK002(1).pdf391897 BK002(2).pdf391897 BK002(3).pdf391897 BK002(4).pdf |
| Sposób wysyłki : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Nr części | 391897 BK002 |
|---|---|
| Producent | Alpha Wire |
| Opis | HOOK-UP STRND 18AWG BLACK 500' |
| Stan ołowiu / status RoHS | |
| dostępna ilość | 1 pcs |
| Arkusze danych | 391897 BK002(1).pdf391897 BK002(2).pdf391897 BK002(3).pdf391897 BK002(4).pdf |
| wire Gauge | 18 AWG |
| Napięcie | 40kV |
| Seria | - |
| oceny | ISO 10993, UL Style 3239 |
| Pakiet | Spool |
| temperatura robocza | -40°C ~ 150°C |
| Długość | 500.0' (152.4m) |
| Kolor koszulki | Black |
| Jacket (izolacji) Grubość | 0.097' (2.46mm) |
| Jacket (izolacji) Materiał | Silicone Rubber |
| Jacket (izolacji) Średnica | 0.241' (6.12mm) |
| cechy | Biological Compatibility |
| dyrygent Strand | 16/30 |
| Materiał przewodnika | Copper, Tinned |
| Typ kabla | Hook-Up |
| Podstawowy numer produktu | 391897 |







HOOK-UP STRND 18AWG WHT 5000'
Replacement for Ihc 391887C91 Al
HOOK-UP STRND 18AWG RED 1000'
HOOK-UP STRND 18AWG WHT 500'
HOOK-UP STRND 18AWG RED 100'
HOOK-UP STRND 18AWG BLACK 1000'
HOOK-UP STRND 18AWG RED 500'
HOOK-UP STRND 18AWG BLACK 100'
HOOK-UP STRND 18AWG WHT 100'
HOOK-UP STRND 18AWG WHT 1000'