| Numer części producenta : | 461219 BL005 |
|---|---|
| Status RoHs : | |
| Producent / marka : | Alpha Wire |
| Stan magazynowy : | 4 pcs Stock |
| Opis : | HOOK-UP STRND 12AWG BLUE 100' |
| Statek z : | Hongkong |
| Arkusze danych : | 461219 BL005(1).pdf461219 BL005(2).pdf461219 BL005(3).pdf |
| Sposób wysyłki : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Nr części | 461219 BL005 |
|---|---|
| Producent | Alpha Wire |
| Opis | HOOK-UP STRND 12AWG BLUE 100' |
| Stan ołowiu / status RoHS | |
| dostępna ilość | 4 pcs |
| Arkusze danych | 461219 BL005(1).pdf461219 BL005(2).pdf461219 BL005(3).pdf |
| wire Gauge | 12 AWG |
| Napięcie | 600V |
| Seria | - |
| oceny | UL Style 1015/1230 |
| Pakiet | Spool |
| temperatura robocza | -40°C ~ 105°C |
| Długość | 100.0' (30.5m) |
| Kolor koszulki | Blue |
| Jacket (izolacji) Grubość | 0.032' (0.81mm) |
| Jacket (izolacji) Materiał | Poly-Vinyl Chloride (PVC) |
| Jacket (izolacji) Średnica | 0.157' (3.99mm) |
| cechy | - |
| dyrygent Strand | 19/0.0185' |
| Materiał przewodnika | Copper, Bare |
| Typ kabla | Hook-Up |
| Podstawowy numer produktu | 461219 |







HOOK-UP STRND 12AWG BLUE 2000'
HOOK-UP STRND 12AWG BLACK 2000'
HOOK-UP STRND 12AWG BROWN 500'
HOOK-UP STRND 12AWG BLUE 500'
HOOK-UP STRND 12AWG BROWN 250'
HOOK-UP STRND 12AWG BROWN 1000'
HOOK-UP STRND 12AWG BLACK 100'
HOOK-UP STRND 12AWG BLACK 50'
HOOK-UP STRND 12AWG BROWN 100'
HOOK-UP STRND 12AWG BLUE 1000'