| Numer części producenta : | 5068C SL005 |
|---|---|
| Status RoHs : | |
| Producent / marka : | Alpha Wire |
| Stan magazynowy : | 2 pcs Stock |
| Opis : | CABLE 8COND 18AWG SLATE 100' |
| Statek z : | Hongkong |
| Arkusze danych : | 5068C SL005(1).pdf5068C SL005(2).pdf5068C SL005(3).pdf5068C SL005(4).pdf5068C SL005(5).pdf5068C SL005(6).pdf5068C SL005(7).pdf |
| Sposób wysyłki : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Nr części | 5068C SL005 |
|---|---|
| Producent | Alpha Wire |
| Opis | CABLE 8COND 18AWG SLATE 100' |
| Stan ołowiu / status RoHS | |
| dostępna ilość | 2 pcs |
| Arkusze danych | 5068C SL005(1).pdf5068C SL005(2).pdf5068C SL005(3).pdf5068C SL005(4).pdf5068C SL005(5).pdf5068C SL005(6).pdf5068C SL005(7).pdf |
| wire Gauge | 18 AWG |
| Napięcie | 300 V |
| Stosowanie | Communication, Control |
| Tarcza Rodzaj | - |
| Tarcza Materiał | - |
| Tarcza Coverage | - |
| Seria | Xtra-Guard® 1 |
| oceny | ISO 10993, UL Style 2464 |
| Pakiet | Spool |
| temperatura robocza | -35°C ~ 105°C |
| Liczba żył | 8 |
| Długość | 100.0' (30.5m) |
| Kolor koszulki | Slate |
| Jacket (izolacji) Grubość | 0.0320' (0.813mm) |
| Jacket (izolacji) Materiał | Poly-Vinyl Chloride (PVC) |
| Jacket (izolacji) Średnica | 0.332' (8.43mm) |
| cechy | Biological Compatibility, Rip Cord |
| dyrygent Strand | 16/30 |
| Materiał przewodnika | Copper, Tinned |
| Izolacja przewodu | Poly-Vinyl Chloride (PVC) |
| Typ kabla | Multi-Conductor |
| Podstawowy numer produktu | 5068C |








Rackmount Kit
CBL 8COND 18AWG SLATE 1000=1000'
CABLE 8COND 18AWG SLATE 1000'
ADAFRUIT FUNHOUSE STARTER KIT -

TPEM-NR9-0-STK
2-WAY SIGN FIRE ALARM / GLOW
Rackmount Kit
TEST LEAD BNC TO SOCKET 5.6"
CABLE 8COND 18AWG SLATE 500'

CABLE 8COND 18AWG BLACK 1000'