| Numer części producenta : | 58909 SL001 |
|---|---|
| Status RoHs : | |
| Producent / marka : | Alpha Wire |
| Stan magazynowy : | - |
| Opis : | MULTI-PAIR 18COND 24AWG 1000' |
| Statek z : | Hongkong |
| Arkusze danych : | 58909 SL001(1).pdf58909 SL001(2).pdf58909 SL001(3).pdf58909 SL001(4).pdf58909 SL001(5).pdf58909 SL001(6).pdf |
| Sposób wysyłki : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Nr części | 58909 SL001 |
|---|---|
| Producent | Alpha Wire |
| Opis | MULTI-PAIR 18COND 24AWG 1000' |
| Stan ołowiu / status RoHS | |
| dostępna ilość | Na stanie |
| Arkusze danych | 58909 SL001(1).pdf58909 SL001(2).pdf58909 SL001(3).pdf58909 SL001(4).pdf58909 SL001(5).pdf58909 SL001(6).pdf |
| wire Gauge | 24 AWG |
| Napięcie | 150 V |
| Stosowanie | - |
| Tarcza Rodzaj | Foil |
| Tarcza Materiał | Aluminum |
| Tarcza Coverage | 100% |
| Seria | - |
| oceny | - |
| Pakiet | Spool |
| temperatura robocza | -25°C ~ 125°C |
| Liczba żył | 18 (9 Pair Twisted) |
| Długość | 1000.0' (304.8m) |
| Kolor koszulki | Slate |
| Jacket (izolacji) Grubość | 0.0110' (0.279mm) |
| Jacket (izolacji) Materiał | Polyvinylidene Fluoride (PVDF) |
| Jacket (izolacji) Średnica | 0.315' (8.00mm) |
| cechy | Drain Wire |
| dyrygent Strand | 7/32 |
| Materiał przewodnika | Copper, Tinned |
| Izolacja przewodu | Fluorinated Ethylene-Propylene (FEP) |
| Typ kabla | Multi-Pair |
| Podstawowy numer produktu | 58909 |








MULTI-PAIR 12COND 24AWG 1000'
CP14-127-045-L2-W4.5
SPY-FYPRIVACYCASEIPHONE13BLACK

MULTI-PAIR 18COND 24AWG 500'
EXT O= .750,L= 2.25,W= .075
SPY-FYPRIVACYCASEIPH13PROMAXBLAC

PELTIER CP14,127,045,L1,RT,W4.5

END PLATE
SPY-FYPRIVACYCASEIPHONE13PROBLAC

MULTI-PAIR 8CON 24AWG SLATE 500'