| Numer części producenta : | 67050 WH321 |
|---|---|
| Status RoHs : | |
| Producent / marka : | Alpha Wire |
| Stan magazynowy : | 2 pcs Stock |
| Opis : | HOOK-UP STRND 20AWG WHITE 164' |
| Statek z : | Hongkong |
| Arkusze danych : | 67050 WH321(1).pdf67050 WH321(2).pdf67050 WH321(3).pdf67050 WH321(4).pdf |
| Sposób wysyłki : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Nr części | 67050 WH321 |
|---|---|
| Producent | Alpha Wire |
| Opis | HOOK-UP STRND 20AWG WHITE 164' |
| Stan ołowiu / status RoHS | |
| dostępna ilość | 2 pcs |
| Arkusze danych | 67050 WH321(1).pdf67050 WH321(2).pdf67050 WH321(3).pdf67050 WH321(4).pdf |
| wire Gauge | 20 AWG |
| Napięcie | 600V |
| Seria | Metric EcoWire® |
| oceny | UL Style 11028 |
| Pakiet | Spool |
| temperatura robocza | -40°C ~ 105°C |
| Długość | 164.0 (50.0m) |
| Kolor koszulki | White |
| Jacket (izolacji) Grubość | 0.010" (0.25mm) |
| Jacket (izolacji) Materiał | Polyphenylene Ether, Modified (mPPE) |
| Jacket (izolacji) Średnica | 0.056" (1.42mm) |
| cechy | - |
| dyrygent Strand | 28/0.0063" |
| Materiał przewodnika | Copper, Tinned |
| Typ kabla | Hook-Up |
| Podstawowy numer produktu | 67050 |







HOOK-UP STRND 20AWG WHITE 328.1'
HOOK-UP STRND 20AWG WHT 1640.4'
HOOK-UP STRND 20AWG VIO 328.1'
HOOK-UP STRND 20AWG VIO 1640.4'
HOOK-UP STRND 20AWG VIOLET 164'
RP 340 BATTERY PRESS TOOL KIT W/
HOOK-UP STRND 20AWG YELLOW 164'
HOOK-UP STRND 20AWG YLW 328.1'
HOOK-UP STRND 20AWG YLW 1640.4'
ULTRA PURE ISOPROPYL ALCOHOL 99.