| Numer części producenta : | 79260 SL199 |
|---|---|
| Status RoHs : | |
| Producent / marka : | Alpha Wire |
| Stan magazynowy : | - |
| Opis : | CBL 8COND 26AWG SHLD 1000=1000' |
| Statek z : | Hongkong |
| Arkusze danych : | 79260 SL199(1).pdf79260 SL199(2).pdf79260 SL199(3).pdf |
| Sposób wysyłki : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Nr części | 79260 SL199 |
|---|---|
| Producent | Alpha Wire |
| Opis | CBL 8COND 26AWG SHLD 1000=1000' |
| Stan ołowiu / status RoHS | |
| dostępna ilość | Na stanie |
| Arkusze danych | 79260 SL199(1).pdf79260 SL199(2).pdf79260 SL199(3).pdf |
| wire Gauge | 26 AWG |
| Napięcie | 600 V |
| Stosowanie | - |
| Tarcza Rodzaj | Foil, Braid |
| Tarcza Materiał | Suprashield®; Copper, Tinned |
| Tarcza Coverage | 100%, 70% |
| Seria | EcoFlex® |
| oceny | ISO 10993 |
| Pakiet | Spool |
| temperatura robocza | -40°C ~ 105°C |
| Liczba żył | 8 |
| Kolor koszulki | Slate |
| Jacket (izolacji) Grubość | 0.0350' (0.889mm) |
| Jacket (izolacji) Materiał | Polyphenylene Ether, Modified (mPPE) |
| Jacket (izolacji) Średnica | 0.248' (6.30mm) |
| cechy | Biological Compatibility |
| dyrygent Strand | 7/34 |
| Materiał przewodnika | Copper, Tinned |
| Izolacja przewodu | Polyphenylene Ether, Modified (mPPE) |
| Typ kabla | Multi-Conductor |
| Podstawowy numer produktu | 79260 |








SCOTCH CUSHION WRAP, 7926, 12 IN
VRTP-P+I-SST, SPOKED HANDWHEELS
CBL 6COND 26AWG SHLD 1000=1000'
CABLE 2COND 28AWG SHLD 1000'
CABLE 2COND 28AWG SLATE 1000'
CABLE 8CON 26AWG SLATE SHLD 100'
CABLE 2CON 28AWG SLATE SHLD 100'
VRTP-P+I-SST, SPOKED HANDWHEELS
CABLE 6CON 26AWG SLATE SHLD 100'
CABLE 8COND 26AWG SHLD 1000'