| Numer części producenta : | AZ123728 RD005 |
|---|---|
| Status RoHs : | |
| Producent / marka : | Alpha Wire |
| Stan magazynowy : | 25 pcs Stock |
| Opis : | HOOK-UP STRND 12AWG RED 100' |
| Statek z : | Hongkong |
| Arkusze danych : | AZ123728 RD005(1).pdfAZ123728 RD005(2).pdfAZ123728 RD005(3).pdfAZ123728 RD005(4).pdf |
| Sposób wysyłki : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Nr części | AZ123728 RD005 |
|---|---|
| Producent | Alpha Wire |
| Opis | HOOK-UP STRND 12AWG RED 100' |
| Stan ołowiu / status RoHS | |
| dostępna ilość | 25 pcs |
| Arkusze danych | AZ123728 RD005(1).pdfAZ123728 RD005(2).pdfAZ123728 RD005(3).pdfAZ123728 RD005(4).pdf |
| wire Gauge | 12 AWG |
| Napięcie | 600V |
| Seria | MIL-DTL-22759/16 |
| oceny | - |
| Pakiet | Spool |
| temperatura robocza | -55°C ~ 150°C |
| Długość | 100.0' (30.5m) |
| Kolor koszulki | Red |
| Jacket (izolacji) Grubość | 0.014' (0.35mm) |
| Jacket (izolacji) Materiał | Ethylene Tetrafluoroethylene (ETFE) |
| Jacket (izolacji) Średnica | 0.114' (2.89mm) |
| cechy | - |
| dyrygent Strand | 37/28 |
| Materiał przewodnika | Copper, Tinned |
| Typ kabla | Hook-Up |
| Podstawowy numer produktu | AZ123728 |







HOOK-UP STRND 12AWG GREEN 1000'
HOOK-UP STRND 12AWG RED 1000'
HOOK-UP STRND 12AWG ORANGE 1000'
HOOK-UP STRND 12AWG SLATE 100'
HOOK-UP STRND 12AWG VIOLET 100'
HOOK-UP STRND 12AWG WHITE 1000'
HOOK-UP STRND 12AWG GREEN 100'
HOOK-UP STRND 12AWG SLATE 1000'
HOOK-UP STRND 12AWG VIOLET 1000'
HOOK-UP STRND 12AWG ORANGE 100'