| Numer części producenta : | M64843 SL001 |
|---|---|
| Status RoHs : | |
| Producent / marka : | Alpha Wire |
| Stan magazynowy : | - |
| Opis : | CABLE 8COND 24AWG SHLD 1000' |
| Statek z : | Hongkong |
| Arkusze danych : | M64843 SL001(1).pdfM64843 SL001(2).pdfM64843 SL001(3).pdf |
| Sposób wysyłki : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Nr części | M64843 SL001 |
|---|---|
| Producent | Alpha Wire |
| Opis | CABLE 8COND 24AWG SHLD 1000' |
| Stan ołowiu / status RoHS | |
| dostępna ilość | Na stanie |
| Arkusze danych | M64843 SL001(1).pdfM64843 SL001(2).pdfM64843 SL001(3).pdf |
| wire Gauge | 24 AWG |
| Napięcie | 300 V |
| Stosowanie | - |
| Tarcza Rodzaj | Foil |
| Tarcza Materiał | Aluminum |
| Tarcza Coverage | 100% |
| Seria | - |
| oceny | - |
| Pakiet | Spool |
| temperatura robocza | -20°C ~ 150°C |
| Liczba żył | 8 |
| Długość | 1000.0' (304.8m) |
| Kolor koszulki | Slate |
| Jacket (izolacji) Grubość | 0.0118' (0.300mm) |
| Jacket (izolacji) Materiał | Fluorinated Ethylene-Propylene (FEP) |
| Jacket (izolacji) Średnica | 0.168' (4.27mm) |
| cechy | Drain Wire |
| dyrygent Strand | 7/32 |
| Materiał przewodnika | Copper, Tinned |
| Izolacja przewodu | Fluorinated Ethylene-Propylene (FEP) |
| Typ kabla | Multi-Conductor |
| Podstawowy numer produktu | M64843 |








CABLE 8CON 24AWG SLATE SHLD 500'

CABLE 8COND 24AWG SHLD 3000'

CABLE 7CON 24AWG SLATE SHLD 500'

CABLE 8CON 24AWG SLATE SHLD 100'

CABLE 7COND 24AWG SHLD 3000'

CABLE 9CON 24AWG SLATE SHLD 500'

CABLE 6COND 24AWG SHLD 3000'

CABLE 7CON 24AWG SLATE SHLD 100'

CABLE 7COND 24AWG SHLD 1000'

CABLE 9COND 24AWG SHLD 1000'