| Numer części producenta : | SPM1409 GR199 |
|---|---|
| Status RoHs : | |
| Producent / marka : | Alpha Wire |
| Stan magazynowy : | - |
| Opis : | CABLE 9COND 14AWG GREEN 1000' |
| Statek z : | Hongkong |
| Arkusze danych : | SPM1409 GR199(1).pdfSPM1409 GR199(2).pdfSPM1409 GR199(3).pdfSPM1409 GR199(4).pdf |
| Sposób wysyłki : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Nr części | SPM1409 GR199 |
|---|---|
| Producent | Alpha Wire |
| Opis | CABLE 9COND 14AWG GREEN 1000' |
| Stan ołowiu / status RoHS | |
| dostępna ilość | Na stanie |
| Arkusze danych | SPM1409 GR199(1).pdfSPM1409 GR199(2).pdfSPM1409 GR199(3).pdfSPM1409 GR199(4).pdf |
| wire Gauge | 14 AWG |
| Napięcie | 1 kV |
| Stosowanie | - |
| Tarcza Rodzaj | - |
| Tarcza Materiał | - |
| Tarcza Coverage | - |
| Seria | - |
| oceny | - |
| Pakiet | Spool |
| temperatura robocza | - |
| Liczba żył | 9 |
| Długość | 1000.0' (304.8m) |
| Kolor koszulki | Green |
| Jacket (izolacji) Grubość | 0.0500' (1.270mm) |
| Jacket (izolacji) Materiał | Poly-Vinyl Chloride (PVC) |
| Jacket (izolacji) Średnica | 0.556' (14.12mm) |
| cechy | - |
| dyrygent Strand | 41/30 |
| Materiał przewodnika | Copper, Bare |
| Izolacja przewodu | Poly-Vinyl Chloride (PVC) |
| Typ kabla | Multi-Conductor |
| Podstawowy numer produktu | SPM1409 |







MIC SISONIC MINI DIGITAL

MIC MEMS DIGITAL PDM OMNI -22DB

MICROPHONE, MEMS

CABLE 5COND 14AWG GREEN 1000'

CABLE 7COND 14AWG GREEN SHLD

CABLE 5COND 14AWG GREEN SHLD

CABLE 7COND 14AWG GREEN 1000'

MICROPHONE MEMS CORGAN2-F

CABLE 9COND 14AWG GREEN SHLD

CABLE 4COND 14AWG GREEN SHLD