| Numer części producenta : | ELM043100 |
|---|---|
| Status RoHs : | Zgodny z RoHS |
| Producent / marka : | Amphenol Pcd |
| Stan magazynowy : | - |
| Opis : | TERM BLOCK 4POS 5MM PCB |
| Statek z : | Hongkong |
| Arkusze danych : | ELM043100.pdf |
| Sposób wysyłki : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Nr części | ELM043100 |
|---|---|
| Producent | Amphenol Pcd |
| Opis | TERM BLOCK 4POS 5MM PCB |
| Stan ołowiu / status RoHS | Zgodny z RoHS |
| dostępna ilość | Na stanie |
| Arkusze danych | ELM043100.pdf |
| Zakończenie przewodu | Screw - Rising Cage Clamp |
| wire Gauge | 12-28 AWG |
| Napięcie | 300 V |
| Torque - Śruba | 0.79 Nm (7.0 Lb-In) |
| Seria | ELM |
| Gwint | - |
| Materiał śruby - Poszycie | Copper Alloy - Nickel Plated |
| Pozycje na poziomie | 4 |
| Smoła | 0.197' (5.00mm) |
| Pakiet | Tray |
| temperatura robocza | 105°C |
| Liczba poziomów | 1 |
| Rodzaj mocowania | Through Hole |
| Gody Orientacja | Angled |
| Materiał obudowy | Polybutylene Terephthalate (PBT) |
| cechy | Interlocking (Side) |
| Aktualny, bieżący | 10 A |
| Kontakt Materiał - Poszycie | Brass - Tin Plated |
| Kolor | Black |
| Clamp Materiał - Poszycie | Copper Alloy - Nickel Plated |
| Podstawowy numer produktu | ELM0431 |








TERM BLOCK 4POS 5.08MM PCB

POWER SUPPLY LED DIMMING

TERM BLK 4POS SIDE ENTRY 5MM PCB

POWER SUPPLY LED DIMMING

TERM BLK 4POS TOP ENTRY 5MM PCB

LED DRIVER CONSTANT CURRENT
TERM BLK 4P SIDE ENT 5.08MM PCB

POWER SUPPLY LED DIMMING

TERM BLK 4POS TOP ENT 5.08MM PCB

POWER SUPPLY LED DIMMING