| Numer części producenta : | 562R5GAT47 |
|---|---|
| Status RoHs : | |
| Producent / marka : | Angstrohm / Vishay |
| Stan magazynowy : | 1963 pcs Stock |
| Opis : | CAP CER 470PF 1KV X5F RADIAL |
| Statek z : | Hongkong |
| Arkusze danych : | 562R5GAT47(1).pdf562R5GAT47(2).pdf562R5GAT47(3).pdf |
| Sposób wysyłki : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Nr części | 562R5GAT47 |
|---|---|
| Producent | Angstrohm / Vishay |
| Opis | CAP CER 470PF 1KV X5F RADIAL |
| Stan ołowiu / status RoHS | |
| dostępna ilość | 1963 pcs |
| Arkusze danych | 562R5GAT47(1).pdf562R5GAT47(2).pdf562R5GAT47(3).pdf |
| Napięcie - znamionowe | 1000V (1kV) |
| Tolerancja | ±20% |
| Grubość (maks) | - |
| Współczynnik temperaturowy | X5F |
| Rozmiar / Wymiar | 0.252' Dia (6.40mm) |
| Seria | Cera-Mite 562R |
| oceny | - |
| Package / Case | Radial, Disc |
| Pakiet | Bulk |
| temperatura robocza | -55°C ~ 105°C |
| Rodzaj mocowania | Through Hole |
| Lead Style | Straight |
| Główny odstęp | 0.252' (6.40mm) |
| Wysokość - Siedzą (Max) | 0.377' (9.58mm) |
| cechy | - |
| Współczynnik awaryjności | - |
| Pojemność | 470 pF |
| Aplikacje | General Purpose |








CAPACITOR CERAMIC RADIAL
CAP CER 470PF 1KV X5F RADIAL

CAPACITOR CERAMIC RADIAL
CAP CER 330PF 1KV X5F RADIAL
CAP CER 330PF 1KV X5F RADIAL
CAP CER 330PF 1KV X5F RADIAL

CAPACITOR CERAMIC RADIAL

CAPACITOR CERAMIC RADIAL
CAP CER 330PF 1KV X5F RADIAL

CAPACITOR CERAMIC RADIAL