| Numer części producenta : | HLMP-HL31-RU000 | Status RoHs : | Bezołowiowa / zgodna z RoHS |
|---|---|---|---|
| Producent / marka : | Avago Technologies (Broadcom Limited) | Stan magazynowy : | 5037 pcs Stock |
| Opis : | LED AMBER 5MM OVAL T/H | Statek z : | Hongkong |
| Arkusze danych : | HLMP-HL31-RU000.pdf | Sposób wysyłki : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Nr części | HLMP-HL31-RU000 |
|---|---|
| Producent | Avago Technologies (Broadcom Limited) |
| Opis | LED AMBER 5MM OVAL T/H |
| Stan ołowiu / status RoHS | Bezołowiowa / zgodna z RoHS |
| dostępna ilość | 5037 pcs |
| Arkusze danych | HLMP-HL31-RU000.pdf |
| Długość fali - Szczyt | 595nm |
| Długość fali - dominujący | 592nm |
| Napięcie - Naprzód (Vf) (Typ) | 2.1V |
| Kąt widzenia | 100°, 40° |
| Dostawca urządzeń Pakiet | 5mm Oval |
| Rozmiar / Wymiar | - |
| Seria | - |
| Opakowania | Bulk |
| Package / Case | Radial |
| Rodzaj mocowania | Through Hole |
| Poziom czułości na wilgoć (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Millicandela ocena | 2521mcd |
| Przejrzystość soczewki | - |
| Lens Style / rozmiar | Oval with Domed Top, 5.20mm x 3.80mm |
| Kolor soczewki | - |
| Status bezołowiowy / status RoHS | Lead free / RoHS Compliant |
| Wysokość (max) | 10.65mm |
| cechy | - |
| szczegółowy opis | Amber 592nm LED Indication - Discrete 2.1V Radial |
| Obecny - Test | 70mA |
| Konfiguracja | Standard |
| Kolor | Amber |
| Podstawowy numer części | HLMP-H*31 |








LED RED DIFFUSED 5MM OVAL T/H

LED AMBER DIFFUSED 5MM OVAL T/H

LED AMBER DIFFUSED 5MM OVAL T/H

LED RED DIFFUSED 5MM OVAL T/H

LED 5MM

LED RED DIFFUSED 5MM OVAL T/H

LED AMBER 5MM OVAL T/H

LED AMBER DIFFUSED 5MM OVAL T/H

LED AMBER 5MM OVAL T/H

LED AMBER 5MM OVAL T/H