| Numer części producenta : | 142-5403-101 |
|---|---|
| Status RoHs : | Zgodny z RoHS |
| Producent / marka : | Bel |
| Stan magazynowy : | - |
| Opis : | CONN SMA PLUG R/A 50 OHM SOLDER |
| Statek z : | Hongkong |
| Arkusze danych : | 142-5403-101(1).pdf142-5403-101(2).pdf142-5403-101(3).pdf142-5403-101(4).pdf |
| Sposób wysyłki : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Nr części | 142-5403-101 |
|---|---|
| Producent | Bel |
| Opis | CONN SMA PLUG R/A 50 OHM SOLDER |
| Stan ołowiu / status RoHS | Zgodny z RoHS |
| dostępna ilość | Na stanie |
| Arkusze danych | 142-5403-101(1).pdf142-5403-101(2).pdf142-5403-101(3).pdf142-5403-101(4).pdf |
| napięcie znamionowe | 250 V |
| Zakończenie Osłony | Crimp |
| Seria | - |
| Pakiet | Bulk |
| temperatura robocza | -65°C ~ 165°C |
| Liczba portów | 1 |
| Rodzaj mocowania | Free Hanging (In-Line), Right Angle |
| element mocowania | - |
| Cykle krycia | 500 |
| Insertion Loss | - |
| Stopień ochrony | - |
| zawiera | 3 pcs - 1 Connector, 1 End Cap, 1 Sleeve |
| Impedancja | 50Ohm |
| Kolor obudowy | Gold |
| Częstotliwość - Max | 12.4 GHz |
| cechy | - |
| mocowanie Rodzaj | Threaded, Reverse |
| Materiał dielektryka | Polytetrafluoroethylene (PTFE) |
| Contact Termination | Solder |
| Typ złącza | Plug, Male Pin |
| Style Connector | SMA |
| Platerowanie kontaktu centralnego | Gold |
| Środkowy materiał styku | Brass |
| Grupa Cable | RG-161, 174, 188, 316, LMR-100 |
| Body Material | Brass |
| Wykończenie ciała | Gold |
| Podstawowy numer produktu | 142-5403 |








CONN SMA JACK STR 50 OHM CRIMP

CONN SMA PLUG STR 50 OHM CRIMP

CONN SMA PLUG R/A 50 OHM SOLDER

CONN SMA JACK STR 50 OHM CRIMP

CONN SMA JACK STR 50 OHM CRIMP

CONN SMA PLUG STR 50 OHM CRIMP

CONN SMA PLUG STR 50 OHM CRIMP

CONN SMA PLUG STR 50 OHM CRIMP

CONN SMA PLUG R/A 50 OHM SOLDER

CONN SMA JACK STR 50 OHM CRIMP