| Numer części producenta : | 2128A 0061000 |
|---|---|
| Status RoHs : | |
| Producent / marka : | Belden |
| Stan magazynowy : | - |
| Opis : | MULTI-PAIR 4COND 16AWG BLU 1000' |
| Statek z : | Hongkong |
| Arkusze danych : | |
| Sposób wysyłki : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Nr części | 2128A 0061000 |
|---|---|
| Producent | Belden |
| Opis | MULTI-PAIR 4COND 16AWG BLU 1000' |
| Stan ołowiu / status RoHS | |
| dostępna ilość | Na stanie |
| Arkusze danych | |
| wire Gauge | 16 AWG |
| Napięcie | 600 V |
| Stosowanie | - |
| Tarcza Rodzaj | Foil |
| Tarcza Materiał | Aluminum |
| Tarcza Coverage | 100% |
| Seria | DataBus® |
| oceny | UL Style TC-ER |
| Pakiet | Spool |
| temperatura robocza | -40°C ~ 90°C |
| Liczba żył | 4 (2 Pair) |
| Długość | 1000.0 (304.8m) |
| Kolor koszulki | Blue |
| Jacket (izolacji) Grubość | 0.0630" (1.600mm) |
| Jacket (izolacji) Materiał | Poly-Vinyl Chloride (PVC) |
| Jacket (izolacji) Średnica | 0.629" (15.98mm) |
| cechy | Drain Wire, Oil Resistant, Rip Cord, UV Resistant |
| dyrygent Strand | 7/24 |
| Materiał przewodnika | Copper, Tinned |
| Izolacja przewodu | Polyolefin (PO) |
| Typ kabla | Multi-Pair |
| Podstawowy numer produktu | 2128A |








MULTI-PAIR 4COND 16AWG 5000'

MULTI-PAIR 4COND 16AWG BLK 5000'
PACKING NUT,STUFFING TUBE

RCM HDR ASSY 72 CKT 2 BAY KEY AG

MULTI-PAIR 4COND 16AWG BLU 5000'
US 12 M 400 IU-B4

ADJUSTABLE LUG FOR DIVIDOHM

MULTI-PAIR 4COND 16AWG BLK 5000'

MULTI-PAIR 4COND 16AWG 1000'

THRD INSERT SPK PLG 1/2