| Numer części producenta : | 8729 009500 | Status RoHs : | |
|---|---|---|---|
| Producent / marka : | Belden | Stan magazynowy : | - |
| Opis : | CABLE 4CON 22AWG WHT SHLD 500' | Statek z : | Hongkong |
| Arkusze danych : | 8729 009500(1).pdf8729 009500(2).pdf | Sposób wysyłki : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Nr części | 8729 009500 |
|---|---|
| Producent | Belden |
| Opis | CABLE 4CON 22AWG WHT SHLD 500' |
| Stan ołowiu / status RoHS | |
| dostępna ilość | Na stanie |
| Arkusze danych | 8729 009500(1).pdf8729 009500(2).pdf |
| wire Gauge | 22 AWG |
| Napięcie | 300 V |
| Stosowanie | Audio, Control, Instrumentation |
| Tarcza Rodzaj | Foil |
| Tarcza Materiał | Aluminum |
| Tarcza Coverage | 100% |
| Seria | Classics |
| oceny | UL Style 2094 |
| Pakiet | Spool |
| temperatura robocza | -40°C ~ 75°C |
| Liczba żył | 4 |
| Długość | 500.0 (152.4m) |
| Kolor koszulki | White |
| Jacket (izolacji) Grubość | 0.0510" (1.295mm) |
| Jacket (izolacji) Materiał | Poly-Vinyl Chloride (PVC) |
| Jacket (izolacji) Średnica | 0.257" (6.53mm) |
| cechy | Drain Wire |
| dyrygent Strand | 19/34 |
| Materiał przewodnika | Copper, Tinned |
| Izolacja przewodu | Polyethylene (PE) |
| Typ kabla | Multi-Conductor |
| Podstawowy numer produktu | 8729 |







CABLE 4COND 22AWG WHT SHLD 1000'

HANDLE ALUMINUM MTG CTR 6"

TERM BLK 3POS SIDE ENTRY 5MM PCB
CABLE 4COND 22AWG WHT SHLD 1000'
CONN TERM BLK DISCONN 12-30AWG
CABLE 4COND 22AWG WHT SHLD 5000'

CONTACT FILE

HANDLE ALUMINUM MTG CTR 6"
CABLE 4CON 22AWG WHT SHLD 500'
Replacement for Volvo 872888-3 S