| Numer części producenta : | PPTDE-1 |
|---|---|
| Status RoHs : | |
| Producent / marka : | Bertech |
| Stan magazynowy : | 7 pcs Stock |
| Opis : | 1" DOUBLE SIDED POLYIMIDE TAPE |
| Statek z : | Hongkong |
| Arkusze danych : | PPTDE-1.pdf |
| Sposób wysyłki : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Nr części | PPTDE-1 |
|---|---|
| Producent | Bertech |
| Opis | 1" DOUBLE SIDED POLYIMIDE TAPE |
| Stan ołowiu / status RoHS | |
| dostępna ilość | 7 pcs |
| Arkusze danych | PPTDE-1.pdf |
| Szerokość | 1.00" (25.40mm) |
| Stosowanie | Bonding, High Temperature |
| Grubość - podłoże, nośnik | 0.0010" (1.0 mils, 0.025mm) |
| Grubość - Klej | 0.0030" (3.0 mils, 0.076mm) |
| Grubość | 0.0040" (4.0 mils, 0.102mm) |
| Zakres temperatury | -100°F ~ 446°F (-73°C ~ 260°C) |
| Tape Type | Double Coated, Double Sided |
| Temperatura przechowywania / chłodzenia | - |
| Początek okresu trwałości | - |
| Okres ważności | - |
| Seria | BERTECH® PPTDE |
| Pakiet | Bulk |
| Długość | 108 (32.9m) 36 yds |
| Kolor | Amber |
| Podstawowy numer produktu | PPTDE |
| Podłoże, Carrier | Polyimide |
| Spoiwo | Silicone |







CONN HDR 40POS 0.1 TIN PCB R/A
1 3/4" DOUBLE SID POLYIMIDE TAPE
CONN HDR 80POS 0.1 TIN PCB R/A

CONN HDR 80POS 0.1 TIN PCB
CONN HDR 80POS 0.1 TIN PCB R/A
1 3/8" DOUBLE SID POLYIMIDE TAPE
CONN HDR 80POS 0.1 TIN SMD
1 1/4" DOUBLE SID POLYIMIDE TAPE
1 1/2" DOUBLE SID POLYIMIDE TAPE
1 1/8" DOUBLE SID POLYIMIDE TAPE