| Numer części producenta : | CM322522-R27KL |
|---|---|
| Status RoHs : | |
| Producent / marka : | Bourns, Inc. |
| Stan magazynowy : | - |
| Opis : | FIXED IND 270NH 345MA 320MOHM SM |
| Statek z : | Hongkong |
| Arkusze danych : | CM322522-R27KL(1).pdfCM322522-R27KL(2).pdfCM322522-R27KL(3).pdfCM322522-R27KL(4).pdfCM322522-R27KL(5).pdfCM322522-R27KL(6).pdf |
| Sposób wysyłki : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Nr części | CM322522-R27KL |
|---|---|
| Producent | Bourns, Inc. |
| Opis | FIXED IND 270NH 345MA 320MOHM SM |
| Stan ołowiu / status RoHS | |
| dostępna ilość | Na stanie |
| Arkusze danych | CM322522-R27KL(1).pdfCM322522-R27KL(2).pdfCM322522-R27KL(3).pdfCM322522-R27KL(4).pdfCM322522-R27KL(5).pdfCM322522-R27KL(6).pdf |
| Rodzaj | Drum Core, Wirewound |
| Tolerancja | ±10% |
| Dostawca urządzeń Pakiet | - |
| Rozmiar / Wymiar | 0.126' L x 0.098' W (3.20mm x 2.50mm) |
| Zastawianie | Unshielded |
| Seria | CM322522 |
| oceny | - |
| P @ Częstotliwość | 25 @ 25.2MHz |
| Package / Case | Nonstandard |
| Pakiet | Tape & Reel (TR) |
| temperatura robocza | -40°C ~ 125°C |
| Rodzaj mocowania | Surface Mount |
| Materiał - Rdzeń | Ferrite |
| Częstotliwość indukcyjności - test | 25.2 MHz |
| Indukcyjność | 270 nH |
| Wysokość - Siedzą (Max) | 0.087' (2.20mm) |
| Częstotliwość - samorezonansowa | 210MHz |
| DC Resistance (DCR) | 320mOhm Max |
| Obecna ocena (wzmacniacz) | 345 mA |
| Prąd - nasycenie (ISAT) | - |
| Podstawowy numer produktu | CM322522 |







FIXED IND 150NH 230MA 720MOHM SM
FIXED IND 390NH 305MA 390MOHM SM
FIXED IND 330NH 330MA 350MOHM SM
FIXED IND 330NH 330MA 350MOHM SM
FIXED IND 120NH 240MA 670MOHM SM
FIXED IND 180NH 220MA 810MOHM SM
FIXED IND 390NH 305MA 390MOHM SM
FIXED IND 220NH 360MA 290MOHM SM
FIXED IND 270NH 345MA 320MOHM SM
FIXED IND 220NH 360MA 290MOHM SM