| Numer części producenta : | TMCJF5SP0040C |
|---|---|
| Status RoHs : | |
| Producent / marka : | C&K |
| Stan magazynowy : | - |
| Opis : | SWITCH SNAP ACTION SPDT 1A 125V |
| Statek z : | Hongkong |
| Arkusze danych : | TMCJF5SP0040C(1).pdfTMCJF5SP0040C(2).pdfTMCJF5SP0040C(3).pdf |
| Sposób wysyłki : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Nr części | TMCJF5SP0040C |
|---|---|
| Producent | C&K |
| Opis | SWITCH SNAP ACTION SPDT 1A 125V |
| Stan ołowiu / status RoHS | |
| dostępna ilość | Na stanie |
| Arkusze danych | TMCJF5SP0040C(1).pdfTMCJF5SP0040C(2).pdfTMCJF5SP0040C(3).pdf |
| Napięcie znamionowe - DC | 30 V |
| Napięcie znamionowe - AC | 125 V |
| Termination Style | Quick Connect - 0.187" (4.7mm) |
| funkcji przełącznika | On-Mom |
| Seria | TM |
| Siła zwolnienia | 60gf |
| Pretravel | 0.055" (1.4mm) |
| Pakiet | Bulk |
| Overtravel | 0.035" (0.9mm) |
| temperatura robocza | -55°C ~ 150°C |
| Pozycja robocza | 0.579" (14.7mm) |
| Siła robocza | 150gf |
| Rodzaj mocowania | Chassis Mount |
| Trwałość mechaniczna | - |
| Stopień ochrony | - |
| cechy | - |
| Życie elektryczne | - |
| Podróże różnicowe | 0.013" (0.33mm) |
| Obecna ocena (wzmacniacz) | 1A (AC/DC) |
| Obwód | SPDT |
| Podstawowy numer produktu | TMCJF5 |
| Typ urządzenia uruchamiającego | Round (Pin Plunger) |







SWITCH SNAP ACTION SPDT 10A 125V
SWITCH SNAP ACTION SPDT 10A 125V
SWITCH SNAP ACT SPST-NC 1A 125V
SWITCH SNAP ACTION SPDT 1A 125V
SWITCH SNAP ACTION SPDT 10A 125V
SWITCH SNAP ACTION SPDT 15A 125V
SWITCH SNAP ACT SPST-NO 10A 125V
SWITCH SNAP ACTION SPDT 10A 125V
SWITCH SNAP ACTION SPDT 1A 125V
SWITCH SNAP ACT SPST-NC 1A 125V