| Numer części producenta : | WB0805TR82SJ |
|---|---|
| Status RoHs : | Zgodny z RoHS |
| Producent / marka : | CAL-CHIP ELECTRONICS INC. |
| Stan magazynowy : | 6000 pcs Stock |
| Opis : | WW IND 0805 820NH 5% |
| Statek z : | Hongkong |
| Arkusze danych : | |
| Sposób wysyłki : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Nr części | WB0805TR82SJ |
|---|---|
| Producent | CAL-CHIP ELECTRONICS INC. |
| Opis | WW IND 0805 820NH 5% |
| Stan ołowiu / status RoHS | Zgodny z RoHS |
| dostępna ilość | 6000 pcs |
| Arkusze danych | |
| Rodzaj | Drum Core, Wirewound |
| Tolerancja | ±5% |
| Dostawca urządzeń Pakiet | 0805 |
| Rozmiar / Wymiar | 0.090" L x 0.068" W (2.29mm x 1.73mm) |
| Zastawianie | Unshielded |
| Seria | WB |
| oceny | - |
| P @ Częstotliwość | 23 @ 50MHz |
| Package / Case | 0805 (2012 Metric) |
| Pakiet | Tape & Reel (TR) |
| temperatura robocza | -40°C ~ 125°C |
| Rodzaj mocowania | Surface Mount |
| Materiał - Rdzeń | Ceramic |
| Częstotliwość indukcyjności - test | 25 MHz |
| Indukcyjność | 820 nH |
| Wysokość - Siedzą (Max) | 0.060" (1.52mm) |
| Częstotliwość - samorezonansowa | 215MHz |
| cechy | - |
| DC Resistance (DCR) | 2.5Ohm Max |
| Obecna ocena (wzmacniacz) | 190 mA |
| Prąd - nasycenie (ISAT) | - |







WW IND 0805 680NH 5%
WW IND 0805 560NH 5%
WW IND 0805 470NH 2%
WW IND 0805 430NH 5%
WW IND 0805 470NH 5%
WW IND 0805 910NH 5%
WW IND 0805 390NH 5%
WW IND 0805 430NH 2%
WW IND 0805 620NH 5%
WW IND 0805 390NH 2%