| Numer części producenta : | CENB1020A2412N01 | Status RoHs : | Zgodny z RoHS |
|---|---|---|---|
| Producent / marka : | SL Power Electronics Manufacture of Condor/Ault Br | Stan magazynowy : | - |
| Opis : | AC/DC DESKTOP ADAPTER 24V 18W | Statek z : | Hongkong |
| Arkusze danych : | CENB1020A2412N01(1).pdfCENB1020A2412N01(2).pdfCENB1020A2412N01(3).pdfCENB1020A2412N01(4).pdfCENB1020A2412N01(5).pdf | Sposób wysyłki : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Nr części | CENB1020A2412N01 |
|---|---|
| Producent | |
| Opis | AC/DC DESKTOP ADAPTER 24V 18W |
| Stan ołowiu / status RoHS | Zgodny z RoHS |
| dostępna ilość | Na stanie |
| Arkusze danych | CENB1020A2412N01(1).pdfCENB1020A2412N01(2).pdfCENB1020A2412N01(3).pdfCENB1020A2412N01(4).pdfCENB1020A2412N01(5).pdf |
| Waga | 0.331 lb (150.14 g) |
| Napięcie - Wyjście | 24V |
| Napięcie - Wejście | 100 ~ 240 VAC |
| Rozmiar / Wymiar | 3.31' L x 1.85' W x 1.27' H (84.0mm x 47.0mm x 32.3mm) |
| Seria | CENB1020 (20W) |
| Region Wykorzystywane | International |
| Moc (W) | 18 W |
| Polaryzacja | - |
| Pakiet | Bulk |
| Złącze wyjściowe | DIN, 5 Pin |
| temperatura robocza | 0°C ~ 40°C |
| Brak poboru mocy obciążenia | 300mW (Max) |
| Typ wejścia | Cord (Sold Separately) |
| Złącze wejściowe | IEC 320-C8 |
| Formularz | Desktop (Class II) |
| Wydajność | Level V |
| Obecny - Wyjście (Max) | 750mA |
| Długość przewodu | 59' (1.50m) |
| Agencja zatwierdzająca | CE, cULus |
| Aplikacje | ITE (Commercial) |







AC/DC DESKTOP ADAPTER 24V 18W
AC/DC DESKTOP ADAPTER 24V 18W

AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 24V 18W

AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 24V 18W

AC/DC DESKTOP ADAPTER 24V 18W

AC/DC DESKTOP ADAPTER 24V 18W

AC/DC DESKTOP ADAPTER 24V 18W

AC/DC DESKTOP ADAPTER 24V 18W

AC/DC DESKTOP ADAPTER 24V 18W

AC/DC DESKTOP ADAPTER 24V 18W