| Numer części producenta : | J0971CS18VDC.45 |
|---|---|
| Status RoHs : | Zgodny z RoHS |
| Producent / marka : | CIT Relay and Switch |
| Stan magazynowy : | - |
| Opis : | RELAY GEN PURPOSE SPDT 10A 18V |
| Statek z : | Hongkong |
| Arkusze danych : | J0971CS18VDC.45(1).pdfJ0971CS18VDC.45(2).pdfJ0971CS18VDC.45(3).pdfJ0971CS18VDC.45(4).pdf |
| Sposób wysyłki : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Nr części | J0971CS18VDC.45 |
|---|---|
| Producent | CIT Relay and Switch |
| Opis | RELAY GEN PURPOSE SPDT 10A 18V |
| Stan ołowiu / status RoHS | Zgodny z RoHS |
| dostępna ilość | Na stanie |
| Arkusze danych | J0971CS18VDC.45(1).pdfJ0971CS18VDC.45(2).pdfJ0971CS18VDC.45(3).pdfJ0971CS18VDC.45(4).pdf |
| Termination Style | PC Pin |
| przełączanie napięcia | 277VAC - Max |
| Seria | J097 |
| Seal ocena | Sealed - Fully |
| Czas Release | 10 ms |
| Relay Type | General Purpose |
| Pakiet | Tray |
| temperatura robocza | -55°C ~ 85°C |
| Czas zadziałania | 10 ms |
| Musi zwolnić napięcie | 1.8 VDC |
| Musi obsługiwać napięcie | 13.5 VDC |
| Rodzaj mocowania | Through Hole |
| cechy | - |
| Kontakt Ocena (prąd stały) | 10 A |
| Materiał styków | Silver Nickel (AgNi) |
| Formularz kontaktowy | SPDT (1 Form C) |
| Napięcie cewki | 18VDC |
| Coil Type | Non Latching |
| Coil Resistance | 720 Ohms |
| Izolacja cewki | - |
| Aktualny Coil | 25 mA |







RELAY GEN PURPOSE SPDT 10A 9V
RELAY GEN PURPOSE SPDT 10A 5V
RELAY GEN PURPOSE 3PDT 7A 48V

RELAY GEN PURPOSE SPDT 5A 100V
RELAY GEN PURPOSE SPDT 10A 6V
RELAY GEN PURPOSE SPDT 10A 48V
RELAY GEN PURPOSE SPDT 10A 3V

D1TD 5X20 0.125A
RELAY GEN PURPOSE SPDT 10A 24V
RELAY GEN PURPOSE SPDT 10A 12V