| Numer części producenta : | 226EM1SAARG |
|---|---|
| Status RoHs : | |
| Producent / marka : | CTS Electronic Components |
| Stan magazynowy : | - |
| Opis : | SWITCH TACTILE SPST-NO 0.05A 12V |
| Statek z : | Hongkong |
| Arkusze danych : | 226EM1SAARG(1).pdf226EM1SAARG(2).pdf |
| Sposób wysyłki : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Nr części | 226EM1SAARG |
|---|---|
| Producent | CTS Electronic Components |
| Opis | SWITCH TACTILE SPST-NO 0.05A 12V |
| Stan ołowiu / status RoHS | |
| dostępna ilość | Na stanie |
| Arkusze danych | 226EM1SAARG(1).pdf226EM1SAARG(2).pdf |
| Termination Style | Gull Wing |
| Przełącznik Travel | 0.20mm |
| funkcji przełącznika | Off-Mom |
| Seria | 226E |
| Pakiet | Tape & Reel (TR) |
| Zarys | 4.70mm x 2.90mm |
| temperatura robocza | -40°C ~ 85°C |
| Siła robocza | 160gf |
| Rodzaj mocowania | Surface Mount, Right Angle |
| Trwałość mechaniczna | 100,000 Cycles |
| Stopień ochrony | - |
| Oświetlenie Napięcie (nominalna) | - |
| Oświetlenie typ, kolor | - |
| Oświetlenie | Non-Illuminated |
| cechy | Grounding Pin, Tactile Feedback |
| Wartość znamionowa na styku Napięcie @ | 0.05A @ 12VDC |
| Obwód | SPST-NO |
| Podstawowy numer produktu | 226EM1 |
| Typ urządzenia uruchamiającego | Rectangular Button |
| siłownik Orientacja | Side Actuated |
| siłownik Materiał | - |
| Długość siłownika, prawy kąt | 3.55mm |
| Wysokość wysuwacza siłownika, pionowa | - |








TACTILE SWITCH

TACTILE SWITCH
SWITCH TACTILE SPST-NO 0.05A 12V
SWITCH TACTILE SPST-NO 0.05A 12V
SWITCH TACTILE SPST-NO 0.05A 12V

TACTILE SWITCH
SWITCH TACTILE SPST-NO 0.05A 12V
SWITCH TACTILE SPST-NO 0.05A 12V
SWITCH TACTILE SPST-NO 0.05A 12V
SWITCH TACTILE SPST-NO 0.05A 12V