| Numer części producenta : | 228CDVAYFBAC |
|---|---|
| Status RoHs : | |
| Producent / marka : | CTS Electronic Components |
| Stan magazynowy : | - |
| Opis : | 228CDVAYF+B STYLE IN ORANGE COLO |
| Statek z : | Hongkong |
| Arkusze danych : | 228CDVAYFBAC.pdf |
| Sposób wysyłki : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Nr części | 228CDVAYFBAC |
|---|---|
| Producent | CTS Electronic Components |
| Opis | 228CDVAYF+B STYLE IN ORANGE COLO |
| Stan ołowiu / status RoHS | |
| dostępna ilość | Na stanie |
| Arkusze danych | 228CDVAYFBAC.pdf |
| Termination Style | PC Pin |
| Przełącznik Travel | 0.25mm |
| funkcji przełącznika | Off-Mom |
| Seria | 228C |
| Pakiet | Tray |
| Zarys | 7.50mm x 7.50mm |
| temperatura robocza | -25°C ~ 70°C |
| Siła robocza | 160gf |
| Rodzaj mocowania | Through Hole |
| Trwałość mechaniczna | 100,000 Cycles |
| Stopień ochrony | - |
| Oświetlenie Napięcie (nominalna) | 1.9 VDC |
| Oświetlenie typ, kolor | LED, Yellow |
| Oświetlenie | Illuminated |
| cechy | - |
| Wartość znamionowa na styku Napięcie @ | 0.05A @ 12VDC |
| Obwód | SPST-NO |
| Podstawowy numer produktu | 228CDVA |
| Typ urządzenia uruchamiającego | Round Button |
| siłownik Orientacja | Top Actuated |
| siłownik Materiał | - |
| Długość siłownika, prawy kąt | - |
| Wysokość wysuwacza siłownika, pionowa | - |








228CDVAYF+B STYLE IN MISTY SILVE

228CDVAYF+A STYLE IN WHITE COLOR

228CDVAYF+B STYLE IN NATURAL COL

228CDVAYF+B STYLE IN RED COLOR W

228CDVAYF+A STYLE IN WHITE COLOR

228CDVAYF+B STYLE IN BRIGHT BLAC

228CDVAYF+B STYLE IN MISTY BLACK

228CDVAYF+A STYLE IN WHITE COLOR

228CDVAYF+A STYLE IN WHITE COLOR

228CDVAYF+A STYLE IN RED COLOR W