| Numer części producenta : | 228EDSARBF |
|---|---|
| Status RoHs : | |
| Producent / marka : | CTS Electronic Components |
| Stan magazynowy : | - |
| Opis : | LED tact sw, through hole, side, |
| Statek z : | Hongkong |
| Arkusze danych : | 228EDSARBF.pdf |
| Sposób wysyłki : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Nr części | 228EDSARBF |
|---|---|
| Producent | CTS Electronic Components |
| Opis | LED tact sw, through hole, side, |
| Stan ołowiu / status RoHS | |
| dostępna ilość | Na stanie |
| Arkusze danych | 228EDSARBF.pdf |
| Termination Style | PC Pin |
| Przełącznik Travel | 0.70mm |
| funkcji przełącznika | Off-Mom |
| Seria | 228E |
| Pakiet | Tray |
| Zarys | 7.40mm x 4.57mm |
| temperatura robocza | -40°C ~ 85°C |
| Siła robocza | 200gf |
| Rodzaj mocowania | Through Hole, Right Angle |
| Trwałość mechaniczna | 100,000 Cycles |
| Stopień ochrony | - |
| Oświetlenie Napięcie (nominalna) | 1.7, 3 VDC |
| Oświetlenie typ, kolor | LED, Blue/Red |
| Oświetlenie | Illuminated |
| cechy | - |
| Wartość znamionowa na styku Napięcie @ | 0.05A @ 12VDC |
| Obwód | SPST-NO |
| Podstawowy numer produktu | 228EDSA |
| Typ urządzenia uruchamiającego | Standard |
| siłownik Orientacja | Side Actuated |
| siłownik Materiał | - |
| Długość siłownika, prawy kąt | 4.60mm |
| Wysokość wysuwacza siłownika, pionowa | - |








LED tact sw, through hole, side,

LED tact sw, through hole, side,

LED tact sw, through hole, side,

LED tact sw, through hole, side,

LED tact sw, through hole, side,

LED tact sw, through hole, side,

LED tact sw, through hole, side,

LED tact sw, through hole, side,

LED tact sw, through hole, side,

LED tact sw, through hole, side,