| Numer części producenta : | 353NB5I163T |
|---|---|
| Status RoHs : | |
| Producent / marka : | CTS Electronic Components |
| Stan magazynowy : | - |
| Opis : | XTAL OSC VCXO 16.3840MHZ HCMOS |
| Statek z : | Hongkong |
| Arkusze danych : | 353NB5I163T(1).pdf353NB5I163T(2).pdf353NB5I163T(3).pdf |
| Sposób wysyłki : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Nr części | 353NB5I163T |
|---|---|
| Producent | CTS Electronic Components |
| Opis | XTAL OSC VCXO 16.3840MHZ HCMOS |
| Stan ołowiu / status RoHS | |
| dostępna ilość | Na stanie |
| Arkusze danych | 353NB5I163T(1).pdf353NB5I163T(2).pdf353NB5I163T(3).pdf |
| Napięcie - Dostawa | 2.5V |
| Rodzaj | VCXO |
| Rozmiar / Wymiar | 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm) |
| Seria | 353 |
| oceny | - |
| Package / Case | 6-SMD, No Lead |
| Pakiet | Tape & Reel (TR) |
| Wydajność | HCMOS |
| temperatura robocza | -40°C ~ 85°C |
| Rodzaj mocowania | Surface Mount |
| Wysokość - Siedzą (Max) | 0.055" (1.40mm) |
| Funkcjonować | Enable/Disable |
| Stabilność częstotliwości | ±25ppm |
| Częstotliwość | 16.384 MHz |
| Obecny - Dostawa (Max) | 25mA |
| Obecny - Dostawa (Wyłącz) (maks) | - |
| Rezonator bazowy | Crystal |
| Całkowity zasięg ciągnięcia (APR) | - |








XTAL OSC VCXO 19.4400MHZ HCMOS

XTAL OSC VCXO 16.3840MHZ HCMOS

XTAL OSC VCXO 19.2000MHZ HCMOS

XTAL OSC VCXO 19.2000MHZ HCMOS

XTAL OSC VCXO 14.31818MHZ HCMOS

XTAL OSC VCXO 18.4320MHZ HCMOS

XTAL OSC VCXO 14.31818MHZ HCMOS

XTAL OSC VCXO 14.3180MHZ HCMOS

XTAL OSC VCXO 14.3180MHZ HCMOS

XTAL OSC VCXO 18.4320MHZ HCMOS