| Numer części producenta : | 356P1600B4C2T |
|---|---|
| Status RoHs : | |
| Producent / marka : | CTS Electronic Components |
| Stan magazynowy : | - |
| Opis : | XTAL OSC VCXO 160.0000MHZ LVPECL |
| Statek z : | Hongkong |
| Arkusze danych : | 356P1600B4C2T(1).pdf356P1600B4C2T(2).pdf |
| Sposób wysyłki : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Nr części | 356P1600B4C2T |
|---|---|
| Producent | CTS Electronic Components |
| Opis | XTAL OSC VCXO 160.0000MHZ LVPECL |
| Stan ołowiu / status RoHS | |
| dostępna ilość | Na stanie |
| Arkusze danych | 356P1600B4C2T(1).pdf356P1600B4C2T(2).pdf |
| Napięcie - Dostawa | 2.5V |
| Rodzaj | VCXO |
| Spread Spectrum Bandwidth | - |
| Rozmiar / Wymiar | 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) |
| Seria | 356P/L |
| oceny | - |
| Package / Case | 6-SMD, No Lead |
| Pakiet | Tape & Reel (TR) |
| Wydajność | LVPECL |
| temperatura robocza | -20°C ~ 70°C |
| Rodzaj mocowania | Surface Mount |
| Wysokość - Siedzą (Max) | 0.073" (1.85mm) |
| Funkcjonować | Enable/Disable |
| Stabilność częstotliwości | ±30ppm |
| Częstotliwość | 160 MHz |
| Obecny - Dostawa (Max) | 88mA |
| Obecny - Dostawa (Wyłącz) (maks) | 22mA |
| Rezonator bazowy | Crystal |
| Całkowity zasięg ciągnięcia (APR) | ±50ppm |








XTAL OSC VCXO 160.0000MHZ LVPECL

XTAL OSC VCXO 160.0000MHZ LVPECL

XTAL OSC VCXO 160.0000MHZ LVPECL

XTAL OSC VCXO 156.253906MHZ LVPE

XTAL OSC VCXO 160.0000MHZ LVPECL

XTAL OSC VCXO 160.0000MHZ LVPECL

XTAL OSC VCXO 160.0000MHZ LVPECL

XTAL OSC VCXO 160.0000MHZ LVPECL

XTAL OSC VCXO 160.0000MHZ LVPECL

XTAL OSC VCXO 160.0000MHZ LVPECL