| Numer części producenta : | 358C873B4C2T |
|---|---|
| Status RoHs : | |
| Producent / marka : | CTS Electronic Components |
| Stan magazynowy : | - |
| Opis : | XTAL OSC VCXO 87.351542MHZ HCMOS |
| Statek z : | Hongkong |
| Arkusze danych : | 358C873B4C2T(1).pdf358C873B4C2T(2).pdf358C873B4C2T(3).pdf |
| Sposób wysyłki : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Nr części | 358C873B4C2T |
|---|---|
| Producent | CTS Electronic Components |
| Opis | XTAL OSC VCXO 87.351542MHZ HCMOS |
| Stan ołowiu / status RoHS | |
| dostępna ilość | Na stanie |
| Arkusze danych | 358C873B4C2T(1).pdf358C873B4C2T(2).pdf358C873B4C2T(3).pdf |
| Napięcie - Dostawa | 2.5V |
| Rodzaj | VCXO |
| Spread Spectrum Bandwidth | - |
| Rozmiar / Wymiar | 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm) |
| Seria | 358C |
| oceny | - |
| Package / Case | 6-SMD, No Lead |
| Pakiet | Tape & Reel (TR) |
| Wydajność | HCMOS |
| temperatura robocza | -20°C ~ 70°C |
| Rodzaj mocowania | Surface Mount |
| Wysokość - Siedzą (Max) | 0.051" (1.30mm) |
| Funkcjonować | Enable/Disable |
| Stabilność częstotliwości | ±30ppm |
| Częstotliwość | 87.351542 MHz |
| Obecny - Dostawa (Max) | 65mA |
| Obecny - Dostawa (Wyłącz) (maks) | 22mA |
| Rezonator bazowy | Crystal |
| Całkowity zasięg ciągnięcia (APR) | ±50ppm |








XTAL OSC VCXO 87.351542MHZ HCMOS

XTAL OSC VCXO 86.7000MHZ HCMOS

XTAL OSC VCXO 87.351542MHZ HCMOS

XTAL OSC VCXO 87.351542MHZ HCMOS

XTAL OSC VCXO 87.351542MHZ HCMOS

XTAL OSC VCXO 87.351542MHZ HCMOS

XTAL OSC VCXO 87.351542MHZ HCMOS

XTAL OSC VCXO 87.351542MHZ HCMOS

XTAL OSC VCXO 87.351542MHZ HCMOS

XTAL OSC VCXO 87.351542MHZ HCMOS