| Numer części producenta : | 435F24CX2IAT |
|---|---|
| Status RoHs : | |
| Producent / marka : | CTS Electronic Components |
| Stan magazynowy : | - |
| Opis : | 5.0MM X 3.2MM 2-PAD SURFACE MOUN |
| Statek z : | Hongkong |
| Arkusze danych : | 435F24CX2IAT.pdf |
| Sposób wysyłki : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Nr części | 435F24CX2IAT |
|---|---|
| Producent | CTS Electronic Components |
| Opis | 5.0MM X 3.2MM 2-PAD SURFACE MOUN |
| Stan ołowiu / status RoHS | |
| dostępna ilość | Na stanie |
| Arkusze danych | 435F24CX2IAT.pdf |
| Rodzaj | MHz Crystal |
| Rozmiar / Wymiar | 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm) |
| Seria | 435 |
| oceny | - |
| Package / Case | 2-SMD, No Lead |
| Pakiet | Tape & Reel (TR) |
| temperatura robocza | -40°C ~ 85°C |
| Tryb pracy | Fundamental |
| Rodzaj mocowania | Surface Mount |
| pojemność obciążenia | 10pF |
| Wysokość - Siedzą (Max) | 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm) |
| częstotliwość Tolerancja | ±15ppm |
| Stabilność częstotliwości | ±20ppm |
| Częstotliwość | 24.576 MHz |
| ESR (Equivalent Series Resistance) | 40 Ohms |







5.0MM X 3.2MM 2-PAD SURFACE MOUN
5.0MM X 3.2MM 2-PAD SURFACE MOUN
5.0MM X 3.2MM 2-PAD SURFACE MOUN
5.0MM X 3.2MM 2-PAD SURFACE MOUN
5.0MM X 3.2MM 2-PAD SURFACE MOUN
5.0MM X 3.2MM 2-PAD SURFACE MOUN
5.0MM X 3.2MM 2-PAD SURFACE MOUN
5.0MM X 3.2MM 2-PAD SURFACE MOUN
5.0MM X 3.2MM 2-PAD SURFACE MOUN
5.0MM X 3.2MM 2-PAD SURFACE MOUN