| Numer części producenta : | 525T27005ITR |
|---|---|
| Status RoHs : | |
| Producent / marka : | CTS Electronic Components |
| Stan magazynowy : | - |
| Opis : | 3.2mm x 2.5mm Surface Mount Clip |
| Statek z : | Hongkong |
| Arkusze danych : | 525T27005ITR.pdf |
| Sposób wysyłki : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Nr części | 525T27005ITR |
|---|---|
| Producent | CTS Electronic Components |
| Opis | 3.2mm x 2.5mm Surface Mount Clip |
| Stan ołowiu / status RoHS | |
| dostępna ilość | Na stanie |
| Arkusze danych | 525T27005ITR.pdf |
| Napięcie - Dostawa | 3.3V |
| Rodzaj | TCXO |
| Spread Spectrum Bandwidth | - |
| Rozmiar / Wymiar | 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) |
| Seria | 525 |
| oceny | - |
| Package / Case | 4-SMD, No Lead |
| Pakiet | Tape & Reel (TR) |
| Wydajność | Clipped Sine Wave |
| temperatura robocza | -40°C ~ 85°C |
| Rodzaj mocowania | Surface Mount |
| Wysokość - Siedzą (Max) | 0.047" (1.20mm) |
| Funkcjonować | - |
| Stabilność częstotliwości | ±500ppb |
| Częstotliwość | 27 MHz |
| Obecny - Dostawa (Max) | 2.5mA |
| Obecny - Dostawa (Wyłącz) (maks) | - |
| Rezonator bazowy | Crystal |
| Podstawowy numer produktu | 525 |
| Całkowity zasięg ciągnięcia (APR) | - |








3.2mm x 2.5mm Surface Mount Clip

3.2mm x 2.5mm Surface Mount Clip

3.2mm x 2.5mm Surface Mount Clip

3.2mm x 2.5mm Surface Mount Clip

3.2mm x 2.5mm Surface Mount Clip

3.2mm x 2.5mm Surface Mount Clip

3.2mm x 2.5mm Surface Mount Clip

3.2mm x 2.5mm Surface Mount Clip

3.2mm x 2.5mm Surface Mount Clip

3.2mm x 2.5mm Surface Mount Clip