| Numer części producenta : | 654C156A3C3T |
|---|---|
| Status RoHs : | |
| Producent / marka : | CTS Electronic Components |
| Stan magazynowy : | - |
| Opis : | XTAL OSC XO 156.253906MHZ HCMOS |
| Statek z : | Hongkong |
| Arkusze danych : | 654C156A3C3T(1).pdf654C156A3C3T(2).pdf654C156A3C3T(3).pdf |
| Sposób wysyłki : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Nr części | 654C156A3C3T |
|---|---|
| Producent | CTS Electronic Components |
| Opis | XTAL OSC XO 156.253906MHZ HCMOS |
| Stan ołowiu / status RoHS | |
| dostępna ilość | Na stanie |
| Arkusze danych | 654C156A3C3T(1).pdf654C156A3C3T(2).pdf654C156A3C3T(3).pdf |
| Napięcie - Dostawa | 3.3V |
| Rodzaj | XO (Standard) |
| Spread Spectrum Bandwidth | - |
| Rozmiar / Wymiar | 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm) |
| Seria | 654C |
| oceny | - |
| Package / Case | 6-SMD, No Lead |
| Pakiet | Tape & Reel (TR) |
| Wydajność | HCMOS |
| temperatura robocza | -20°C ~ 70°C |
| Rodzaj mocowania | Surface Mount |
| Wysokość - Siedzą (Max) | 0.051" (1.30mm) |
| Funkcjonować | Enable/Disable |
| Stabilność częstotliwości | ±50ppm |
| Częstotliwość | 156.253906 MHz |
| Obecny - Dostawa (Max) | 65mA |
| Obecny - Dostawa (Wyłącz) (maks) | 22mA |
| Rezonator bazowy | Crystal |
| Całkowity zasięg ciągnięcia (APR) | - |








XTAL OSC XO 156.253906MHZ HCMOS

XTAL OSC XO 156.253906MHZ HCMOS

XTAL OSC XO 156.253906MHZ HCMOS

XTAL OSC XO 156.253906MHZ HCMOS

XTAL OSC XO 156.2500MHZ HCMOS

XTAL OSC XO 156.2500MHZ HCMOS

XTAL OSC XO 156.253906MHZ HCMOS

XTAL OSC XO 156.2500MHZ HCMOS

XTAL OSC XO 156.253906MHZ HCMOS

XTAL OSC XO 156.2500MHZ HCMOS